Skocz do zawartości

wielokopter


bubu2

Rekomendowane odpowiedzi

To ogólnie poroniony pomysł według mnie

Lataliście kiedyś prawdziwym śmigłowcem? Za kazdym razem kiedy wsiadałem na pokład "wiatraka" zastanawiałem sie co by było kiedy... W sumie wiele jest złych pomysłów opartych na ogromnym ryzyku, ale chęć przezycia czegoś dziwacznego pcha ludzi do różnych kroków i nieprzemyślanych posunięć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by to opisać - i śmieszno i straszno zarazem

Krzysiek boisz sie latać?

 

Dj., Oj. To nie było moje stwierdzenie. Mi się podoba, a przyszłość i tak będzie należała do silników elektrycznych.

To prawda, to nie Twoje stwierdzenie - przepraszam. Silniki elektryczne w przyszłości napewno bedą doskonalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek boisz sie latać?

a co toto za aeroplan skoro temu aeroplanu się skrzydła nad głową kręcą :) nic pewnego nie masz w zyciu i w takiej konstrukcji ... :wink:

 

 

Uwielbiam szybowce ale niestety jako balast .

Gdy mogłem porobić sobie wszelakie uprawnienia (i to za free !!)to odkładałem w czasie

:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwielbiam szybowce ale niestety jako balast .

Gdy mogłem porobić sobie wszelakie uprawnienia (i to za free !!)to odkładałem w czasie

:crazy:

Ja też uwielbiam szybowce...na szczęście czasami robię nie tylko za balast. Chociaż jak zostałem instruktorem coraz częściej mi się to zdarza. :wink:

 

A co do eksperymentu to oni tworzą historię :). Jak się popatrzy na lot pierwszego samolotu w 1903 roku to większość miała podobne odczucia jak teraz w stosunku do tego elektrycznego wynalazku. Jakoś stojący przed copterem lub śmigłowcem w zawiesie modelarze nie martwią się o urwanie łopat... a tak samo powinni. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.