Skocz do zawartości

Jaka kamera do modelu


miksell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Buduję platformę FPV i zastanawiam się nad zakupem jakiejś konkretnej kamery do nagrywania. Przerabiałem już Toshibę Camileo, jednak nie byłem z niej jakoś specjalnie zadowolony.

Zastanawiam się nad goPro, jednak cena w polsce zabija. Cena w USA jest na poziomie 150$, więc ma to sens.

Polska Cena Gopro - troche sporo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To które gopro, jest sens kupić?

 

A z jakim breloczkiem latasz? #11?? Czy jakiś nowszy?

Jeśli kupujesz gopro to tylko 1080p - będą taniały z uwagi na wprowadzenie do sprzedaży gopro2. "1" mozna kupić już za 800 pare zł. Mój brelok to 808 #11 hd 720p jestem zadowolony ale z wersji full hd pewnie byłbym bardziej. Niestety nie ma takie opcji na dzień dzisiejszy. Na youtube jest sporo filmów - moje z lotów znajdziesz pod nickiem Florek56.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja używam kamerkę firmy Contour na swojej Ceśnie. Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. Kupiłem wersję z GPS i dodatkowo mam odrazu loggera. Dzięki czemu mogę odrazu na filmie umieścić prędkość, wysokość i prześledzić ścieżkę jak latam. Szczerze polecam. Kamerka Contur'a jest bardziej opływowa i wydaje mi się, że znacznie łatwiej ją się montuje w ich uchwytach (a mają bardzo duży wybór). Jeśli chcesz zobaczyć jak kręci moja kamerka znajdz na youtube kanał vikingpl1. Umieściłem tam kilkanaście filmów z lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.