Skocz do zawartości

Beta 1400


SiSon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co tam.

Nie latana jeszcze FPV, czeka akutalnie na pogode [dzis juz bylo ladne, wiec mam nadzieje ze utro sie uda]

 

Kamerka WL-2255 540 LINII Sony 2.8mm

OSD REMZIBI

Aurora + Optima 9

1.2ghz 800mw , anteny oryginalne

Wstępnie laptop, ale na zime musze cos innego wymyslic bo mi go szkoda, a pozatym straszne bydle.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Mam nadzieje ze w zimie to nie zamarznie ^^

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rady.

 

Wywal to pomarańczowe coś, koło silnika i wsadź tam ASP z serii E, o tych samych parametrach.

 

Nadajnik przenieś na sam koniec Belki ogonowej. Jak najdalej od reszty wyposażenia.

 

I wygrałeś bonusową radę, bo jako 425 przysłałeś SMS-a za 84zł - OSD schowaj do środka, a regulator wystaw na zewnątrz.

 

Sugerowałbym jeszcze albo wzmocnić dziobek cienką warstwą szkła z żywicą, albo lekko cofnąć PT z kamerą. Jak Beta wali dziobem w glebę, do daje buzi do samego końca kabinki... :wink:

 

Z czasem warto pomyśleć o nowych antenkach. Widzę, że wyłamałeś się z klubu miłośników FOX-a. To Lawmate?

 

Jak realizujesz nagranie obrazu?

Planujesz dodać serwo do podstawy kamerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiglo to docietne gws hd 9x7,5 -sprawuje sie niezwykle dobrze.

Szczerze, to nie wiem co to za firma, ale planuje kupic wlasnie Lawmate + antene kierunkowa jak postawie swoje "pierwsze kroki".

 

To samo tyczy sie juz wysluzonej bety, bedzie zmieniana na cos innego- dlatego nie planuje instalowac serva do kamery.

Obraz wyswietlam na laptopie, ale raczej kupie videogoogle [akurat prezent na gwiazdke :)]

Opcjonalnie filmy bede nagrywal JVC HD, która to kamerka na początku siedziała w becie.

Co do wzmocnienia wydaje mi sie niepotrzebne, od srodka caly dziob jest wzmocniony klejem na gorąco.

 

Co sie tyczy OSD, nadajnika i relgulatora -zastosuje się, także dziekuje za rady.

 

 

EDIT 18.11.2011 9.53

 

Wystapily problemy z wtyczka z nadajnika video [brak styku], wiec przylutowalem kabelki na stale do pinow.

Regulatora znajdujacego sie pod silnikiem postanowilem nie wyciagac. Co prawda lubi sie nagrzac, ale teraz zimno to nic mu nie bedzie.

 

Wyglada to niezbyt pieknie, ale byle sie sprawdzilo:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblot już za mną. Zasięg wideo do ~200m- na rożnych kanałach, dobrze podpięte, w róznych miejscach sprawdzone i z dobrze ustawionymi antenami.

 

Zamówiłem właśnie TX/RX lawmate 1w 1.2 oraz autopilota FY-21AP

Zaraz po tym zamówieniu telefon z azji, spodziewalem sie po sobie wyzszego poziomy angielskiego, jednak przekierowalem rozmowe na droge pisemna. Chodzilo o pytanie, na jaka wartosc zadeklarowac wysylke [urzad celny].

Wielki plus dla skelpu - http://www.dronesvision.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblot już za mną. Zasięg wideo do ~200m- na rożnych kanałach, dobrze podpięte, w róznych miejscach sprawdzone i z dobrze ustawionymi antenami.

 

Zamówiłem właśnie TX/RX lawmate 1w 1.2 oraz autopilota FY-21AP

Zaraz po tym zamówieniu telefon z azji, spodziewalem sie po sobie wyzszego poziomy angielskiego, jednak przekierowalem rozmowe na droge pisemna. Chodzilo o pytanie, na jaka wartosc zadeklarowac wysylke [urzad celny].

Wielki plus dla skelpu - http://www.dronesvision.com

 

Moja Beta na podobnym wyposażeniu zrobiła mały rekordzik 1,5 km. lawmate mam, antene inverted vee, a osd remzibi radze czymś zabezpieczyć przed niespodziewanym kretem bo była w naprawie już przy poważnym przyziemieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.