Skocz do zawartości

Motoszybowiec projekt własny.


Karol.M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mała aktualizacja planów.

W pewnym sensie zrobiłem krok w tył, stwierdziłem, że wolę jednak powrócić do wyglądu bliższego pierwowzorowi.

Końcówki skrzydeł i statecznik poziomy mają teraz obrys taki jak w pierwszej wersji modelu.

W zasadzie chyba już wszystko narysowałem co trzeba i można uznać to za finalny wygląd.

Profile są tylko przerysowane niemal odręcznie, więc przy budowie modelu będę drukował z programu profili.

Zachęcam do obejrzenia w dużej rozdzielczości i czekam na ewentualne uwagi ;)

 

p754.jpg

 

Duża rozdzielczość - http://imageshack.co...9/1296/p754.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd statecznika pionowego zmieniłem ze względu na to, że w ta wersja będzie miała ster kierunku, a reszta to kwestia gustu ;) . Zobaczymy jak będzie to wyglądało na gotowym modelu, ale do tego jeszcze długa droga, najpierw muszę skończyć akrobata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, mechanizm napędu lotki przeniósłbym o dwa "pola" dalej na zewnątrz, bliżej środka lotki. No i jeśli pytasz to Ci powiem że muszę się zgodzić z Mateuszem, proporcje w rzucie kadłuba z boku wydają mi się zakłócone. Statecznik pionowy wygląda na za duży do reszty kadłuba, z tym że ja powiększyłbym kadłub przez wprowadzenie krzywizny w przedniej części od dołu w obrębie kabiny i końcem za skrzydłem. I jeszcze coś w rodzaju płozy w końcu kadłuba przed sterem kierunku dla ochrony przed wyrywaniem go przy lądowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.