Skocz do zawartości

Tu latam - Konin Lubstów


Rekomendowane odpowiedzi

Wystartowałem o 6 rano- wiatr ok 7-8 ale- szarpanka - w/g prognozy 0 5-tej miał być najsilniejszy !/- beznadziejnie -trzepało z lewa -prawa///wygonił mnie deszcz o 10 tej. Nie polatałem - to tak jak "goła dupą po nieheblowanej desce"  Latacie jak zauważyłem na Rusku...mi chodzi po głowie wypad na Szybowcową - sceneria bajeczna.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO DZIŚ NIE LATAŁ MA  KRECHĘ U " GAJGOWEJ "   :lol:   BAJKA...prostopadłuściuchny...8-10 w porywach ...Zdj_cie0046.jpg

 
Zdj_cie0048.jpg
 
Zdj_cie0050.jpg

Testowałem dzisiaj paseczek stabilizacyjny nadajnik..ot takie zastępstwo pulpita. Wykonalem go z dośc sprężystej gumy...zapinki zatrzaski od kamizelki ratunkowej-demobil. Wynalazek spisywał sie znakomicie ..wszystko OK. Model mozna śmiało z kopyta wyrzucać...Tanio-wesoło-polecam  :D Jak ktos zainteresowany podam szczegoly. ;)  ;) http://postimg.org/delete/7rgvfkvvs/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dzisiaj paseczek stabilizacyjny nadajnik..ot takie zastępstwo pulpita. Wykonalem go z dośc sprężystej gumy...zapinki zatrzaski od kamizelki ratunkowej-demobil. Wynalazek spisywał sie znakomicie ..wszystko OK. Model mozna śmiało z kopyta wyrzucać...Tanio-wesoło-polecam  :D Jak ktos zainteresowany podam szczegoly. ;)  ;) http://postimg.org/delete/7rgvfkvvs/

A jutro w temacie będzie  koledzy pękł paseczek z demobilu nie zdążyłem chwycić drągów i Toxs wyrżną piękną marchewę  :D

Janie latasz modelami z górnej półki nie oszczędzaj na wyposażeniu kup porządny pulpit na szelkach  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj surowce nowe :"syrsza " taśma guma..zapinaka nówka  " plasticzana"...uchwyty przy odbiorniki wykonałem własnorecznie ze SREBRA..!! by  chłopcy  ARNI-PIOTRALSKI - spali spokojnie.. :lol: DSCN1486.jpg

 
DSCN1487.jpg   ARNI ..jak skosisz WSCHODNIĄ daj znać przyjadę zagrabić a siano dla królików sołtysowej
 
DSCN1488.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki był mój zamysł ale zostałem w LUBSTOWIE., blisko mojej działki nad jeziorem ..SUPER+termika..musisz mnie odwiedzić...zrobiłem też na zboczu czystki   STHIL-em można zorganizować zawody   miejsce w centralnej Posce  jak ktoś nagrzeszyl blisko do Lichenia / kilka knajp z żarciem  :P /  w niedzielę przerwa a znowu warunki na w/w zboczu w poniedziałek  zapraszam. :D  


My  :D  Ale koślawe ladowisko :lol:  a u mnie jak na stole...Fotki i Twoje loty przesł mi Kierownik...super  Bardzo dobrze sprawuje się CHOMĄTO...do nadajnika ...rzucam modelem z kopyta swobodny start modelem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.