Skocz do zawartości

Tu latam - Konin Lubstów


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamyczek_RC

Janek napraw mistica i daj mu nowe życie a jak się znudzi oddaj s dobre ręce jakiegoś początkującego pilota za symboliczną zlotówkę... Prognozy na klif nieco zesłabły ale liczę że bedzie ponad 10 m/s ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Racja..ale pogoda trochę kaprysi...klif mial być na maxa do niedzieli..a chcę wyskoczyć w góry bo zawsze jestem zimą ..latem przepieknie- podgladam Wasze loty przez kamerke na Szybowcowej...BAJKA widoki...PRZEPIĘKNIE...troche wiecej wiatru.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A na Rusku miód malina. Ustawiałem model z cięższemi balastami i zakończyłem na ponad 4.3kg (akurat troche siadlo do 3-4ms jak z nim latalem wiec było zabawnie))

Poza tym wiało 6-10ms. Trening uważam za udany, choc latalo sie trudno bo słabo nośnych wiatr był i momentami sporawa odchylka.

Maciek zapewne dopiero teraz sie zbiera ze swoim Scarym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Rusku miód malina. Ustawiałem model z cięższemi balastami i zakończyłem na ponad 4.3kg (akurat troche siadlo do 3-4ms jak z nim latalem wiec było zabawnie))

Poza tym wiało 6-10ms. Trening uważam za udany, choc latalo sie trudno bo słabo nośnych wiatr był i momentami sporawa odchylka.

Maciek zapewne dopiero teraz sie zbiera ze swoim Scarym

To pozazdroscic bo ..od piatku co zajadę ..rozłoże klamoty- wypedza mnie deszcz... Ogladalem fotki z Ruska zarosniete lodąwiska trawą a na Lubstowie zrobili wokół wyrobiska rów odwadniajacy i zasrali zbitym iłem/ beton / tam gdzie sie laduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Jano jak to mówimy nie ma złych górek są tylko fatalni piloci ;) . Lądować można nawet do ręki a duża trawa nie jest taka zła. Gorsza jest taka jak na polu golfowym w wystającymi kamyczkami takimi jak na imprezie w Austrii... a dziś u nas też pogoda w kratkę straszyło kropiło ale polataliśmy ;) . Musisz częściej latać i trenować może w przyszłym roku licencja i latanie f3f ;) . Nie tyle żeby się ścigać z czołówką ale kilu sympatycznych dziadków z ambicjami na dobrą zabawę też się znajdzie w naszym towarzystwie ;) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam Kamil, na twardym ile źle sie ląduje. Szkoda modelu. Do rączki to w Polsce tylko Ty lądujesz ;P Reszta z nas na glebie. I choć troche musimy mieć normalnego lądowiska.

Trawa w rusku jest fajna i wiele wybacza, ale tez jest zdradliwa. A na klifie północnym dodatkowo chowa twarde niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilku amatorów co też do ręki lądują tylko się nie chwalą, ja lubię jak na lądowisku rośnie zbożne wtedy sadzanie modelu pozostawiam opaczności ;)

a pogoda i tak swoje robi z naszym lataniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.