Skocz do zawartości

Tu latam - Konin Lubstów


Rekomendowane odpowiedzi

Polatałem od 7 -mej rano! Pizgało rowniotko trza było wyladowac i założyć glazejki-dubelt -pat. ARABA.. :D Cieplo było od południa wróciłem zaparowany i "utośtany"...ledwo dycham...ŻYWIEC... :wub: Wietrzony był mystic a toxik= paskud uczył mnie latać..wywijal się jak żmija..dymało na maxa..Na Lubstowie mialem niespodziankę-wykopły" szkodniki " rów odwadniajacy wokoł wyrobiska..jutro powtórka.. :lol: ZAPRASZAM..Jutro zapowiada się super Starogród jak ktoś przyjedzie zajadę bo latam na Lubstowie jak samotny wolf..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku..wiater od południa był do 10-tej pozniej BAJECZNIE - południowy zachód ..PROSTOPADŁY...miałem towarzystwo w powietrzu jakiegoś dużego robala..latajacego...a dołem figlowały sarenki "dzikie" te co nie daja a uciekają...Hi..Hi..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek Lubstów/ wschod-Police/ wiater prostopadły jak w mordę strzelił...zapraszam od południa 6m/s

 

... czwartek- piątek robota w 3 city od rana do wieczora, sobota- niedziela dom (niedziela może lotna z 3 godziny) i poniedziałek- wtorek Słupsk robota od rana do wieczora :)

Szczęśliwie od niedzieli dzień dłuższy to można na przydomowym lotnisku pokręcić się z godzinę po pracy :D

 

Dzięki za zaproszenie :)

 

ps. jak ja bym chciał być na emeryturze ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czwartek- piątek robota w 3 city od rana do wieczora, sobota- niedziela dom (niedziela może lotna z 3 godziny) i poniedziałek- wtorek Słupsk robota od rana do wieczora :)

Szczęśliwie od niedzieli dzień dłuższy to można na przydomowym lotnisku pokręcić się z godzinę po pracy :D

 

Dzięki za zaproszenie :)

 

ps. jak ja bym chciał być na emeryturze ;) Krzyśku tylko zabrać do 3City.modele i do Mechelinek lub betlejem..koledzy tam latają..

Ja zamykam zaklad na 2-3 godz.."zaraz wracam"...dobre i to..polatanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spakowanym..naładowanym. :P na jutro .toxik-mystic..od poludnia 6m/s w rozpisce a jak znam Lubstów 8-9m/s w zakladzie "ZARAZ WRACAM"...na taki czekam po kilka miesiecy a loty na stronie zachodniej wspaniale-dojazd-lotnisko..ZAPRASZAM..potrzebny fotoreporter/ ka W Karkonoszach deszcz ze śniegiem jak oni biedaki tam latają pewno nie daja proboszczowi na tacę o pogode :lol: ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamykam zaklad na 2-3 godz.."zaraz wracam"...dobre i to..polatanie..

...też mi się udało zamknąć zakład  znaczy wrócić wcześniej z Gdyni ;) i godzinka polatana pod wieczór :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.