Skocz do zawartości

Tu latam - Konin Lubstów


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałm Christhopera model od form do obecnego stanu..PIEKNY !!!! - Kierownik podpowida mu co i jak okazuje sie ,że Krzysztof wykonuje wspaniala robotę.!!! Arni do kupienia był w ubiegłym roku RESPEKT z minimalną skazą ale sie za długo zastanawialem / od samego producenta/ obecnie lata w twojej parafii...Kierownik sprzedaje Millenium...a od niego model oblatany to tylko ładujesz pakiet i same sukcesy /

No Krzysiek wykonuje piękną robotę widziałeś foty ? Milenium do wzięcia , ale bez klap nie za bardzo mi się widzi na zbocze prędzej Twój zboczowy "siwński ryjek " :D .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni wczoraj ladowałem swordem bez klap i było OK...tylko potrzebny wiatr jak słaby dłuzsze ladowanie...swinskiego ryja nie poznasz wypicowany na maxa ...drogocenny..!! :P ma serwa nówki-nowy regler..!!i pakiet ..skrzydla kazde z innej parafi ale lata OK.. jak chcesz cos kupic to tylko 3m nie zabawki... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tam ląduję ...trochę wprawy...wlatuję na baterflaju miedzy kopami i jest OK...zapraszam na loty...janek...dzisiaj miałem kupe kibicow i tych na krossowkach tez.... czekali na ladowanie az walne kreta ALE SIE ROZCZAROWALI...hi...hi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tam ląduję ...trochę wprawy...wlatuję na baterflaju miedzy kopami i jest OK...zapraszam na loty...janek...dzisiaj miałem kupe kibicow i tych na krossowkach tez.... czekali na ladowanie az walne kreta ALE SIE ROZCZAROWALI...hi...hi..

Jasiu, dodatkowo trza mieć chyba pozór by po plecach moturem nie przejechali.... Kurde zazdroszczę Ci tych górek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotralski ...zajezdzaj. tyle razy pisze- polatasz na zboczu.a nie na moturku...'.kulegi na krossowkach sympatyczne '..cały dzien piłowali podjazdy pod skarpy..Tak jednym ślepiem obserwowałem kiedy któryś padnie....Na Patnowie-elektrowni na kominie wypadek śmiertelny..słyszał...? "świnski ryj im starszy-"ROZCIĄGNIETY" tym lepszy "wypuszczam go w teren "nieznany". To wczorajsze latanie to na wiater południowy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykowałem się na sobotę-poniedziałek na Starogród...a tu- cudze chwalicie...zaczęło w południe DYMAĆ ...i GO....na Lubstów..MYSTIC-TOXIK..to jak laska blad lub czarna...ale toxik szybszy . Była bardzo ładna termika. 17 + słoneczko ..i jak tu nie polatać wiaterek w sam raz ..wciaż liczę na wieksze przymrozki by pośmigać na nartach na Czarnej Górze - wstapiC na "plebanię do Jurka/ na nartach boi sie jeżdzić/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyśku ! Analizuje pogode non-stop...decyzja na loty była spontaniczna bo nadchodzil front ...Pogodę mialem wspaniałą-słoneczko-wiaterek-i towarzystwo jastrzębi...szkoda ,ze nie mam 3-ej reki do robienia fotek. Dzisiaj z rana deszczyk a w poludnie przejaśnienia i LOTY.! Pozdrawiam -zapraszam Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.