Skocz do zawartości

Tu latam - Konin Lubstów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wiadomość dla zainteresowanych Kolegów z Łodzi / latalismy na zachodni wiatr w niedzielę . / Loty na obecny wschodni wiatr "POEZJA' wystartowalem dzisiaj o 10 tej zakonczyłem loty o 14 , 55 / Dojazd...od strony Ślesina- jedziemy na Sompolno- mijamy m.Leśnictwo ok 4km krzyzówka- skręt na prawo i zaraz w lewo== na Lubstów/ dawne wyrobisko kopalni. Za laskiem 2-gi wjazd w lewo na zbocze m. POLICE . Dojazd rewelacyjny "azwalt" potem po "cemyntowych" plytach ....proszę zobaczyć fotki z działu szybowce - "MYSTIC" . Pozdrawiam Janek / fotki ze wspolnych lotów załaczę wkrótce/

 

Z opóźnieniem, bo z opóźnieniem, ... ale dziękujemy bardzo za podpowiedź :), jutro jedziemy latać

pozdrawiam

darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCN0860.jpg

 

Ja myślałem, ze pojechałeś tylko po skrzydła .. i czekamy, czekamy ... :)

Bardzo fajne miejsce, jeszcze raz dzięki.

A my się tak przesuwaliśmy "za wiatrem" i lataliśmy tam na tych piaskowych wydmach (za mną) i było super. Wiaterek, słońce ... i piaskownica do lądowania, a druga na dole gdyby coś miało pójść nie tak :)

 

powodzenia na jutrzejszych wichurach:) i do zobaczenia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatr dziś kręcił ...polatałem wielkim swordem na starym miejscu. rekraacyjnie z podporką elektryczną....chcialem podleciec do Was ale był kawał dystansu...jutro na LUBSTOWIE DO 9m/sek na rozpisku a jak znam życie wiatr rozhula się do 12 m/s jestem spakowany naładowany tym razem uczta zboczowa tOXIK-MYSTIC...Pozdrawiam janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARNI zamontuj skypa...z Kierownikiem gadam co dzień- jak wstaje to pytam się czy już "wypuscil kreta"...jak się ociepli ruszą dansingi bede na pewno bo co potem robić po lotach...od soltysowej zostałem pogoniony ostatnio widłami na Betlejem...Kolego na Ciebie czas latać respektem ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że przybędziesz na dansingi ;) , a na Respecta trza mieć kasę jak głupi gwoździ więc na razie sobie go odpuszczę , jak by co to nocleg masz u mnie zapewniony . Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni ja kupuję modele po naprawie ...spisują sie doskonale ...nie muszę mieć nówek a jak wiesz to ja modele "TŁUKĘ" jak to pisał CzyNo-matacz-yno :D 1 szt na jeden lot sam widziałeś!!! Ta fotka z dzisiejszych lotów...SUPER..jutro powtórka

 

 

DSCN0869.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 szt na jeden lot sam widziałeś!!! Ta fotka z dzisiejszych lotów...SUPER..jutro powtórka

 

 

DSCN0869.jpg

No Janku jeden lot jeden model nie przesadzaj , ostatnio przelatałeś u nas sezon zboczowy dwoma modelami bez większych strat , a co do używek "naprawialnych" nie ma w śród nich niestety Respecta :angry: .Czekam na nowości Christophera widziałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam i znaleźć nie mogę :)

 

Jasiu, ja po całym dniu na lotnisku to tylko na kojo - szacun że masz jeszcze siłę na pląsy ;)

Piotrek my w Janka wieku to się będziemy trawy trzymali ;) . Jano zazdroszczę samozaparcia i formy , Pozdrawiam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałm Christhopera model od form do obecnego stanu..PIEKNY !!!! - Kierownik podpowida mu co i jak okazuje sie ,że Krzysztof wykonuje wspaniala robotę.!!! Arni do kupienia był w ubiegłym roku RESPEKT z minimalną skazą ale sie za długo zastanawialem / od samego producenta/ obecnie lata w twojej parafii...Kierownik sprzedaje Millenium...a od niego model oblatany to tylko ładujesz pakiet i same sukcesy /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.