Skocz do zawartości

Opalenie OS Max 15 LA - niby proste - a jednak...


Slawoj

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś udało mi się go pokonać :) Wczoraj wieczorem kręciłem, kręciłem, kręciłem... Z każdą godziną było lepiej, dziś rano kręcił już po 2-3 obroty na machnięcie, a raz popracował kilka sekund. Teraz jak jest zimny, to potrafi zapalić za pierwszym machnięciem i pracuje tak długo, aż go zgaszę :jupi: Zdążyłem wydoić trzy zestawy akumulatorów, ale było warto. Mam teraz problemy z ustawieniem składu mieszanki do docierania (albo się grzeje, albo powoli się zalewa) ale chyba już dam radę.

PS. Ile orientacyjnie potrzeba do wstępnego dotarcia? Różne instrukcje podają różne dane(15-30min lub 300-500ml )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1. czy ubytki chromu na tulei po litrze paliwa to normalne?
To nie jest normalne, ale w przypadku OSa niestety zdarza sie za czesto.
2. gdzie można dostać zestaw tuleja-tłok i ile to kosztuje?
Skoro silnik jest nowy, to zwroc go w ramach gwarancji. To nie Twoja wina, ze zlazł byle jak położony nikiel. Nie daj sobie wmówić, ze nieumiejętnie docierałeś silnik!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego szukasz?

Bóg zapłać dobry człowieku :)

Skoro silnik jest nowy, to zwroc go w ramach gwarancji.

Byłem trochę zmieszany i nie wpadłem na taki oczywisty pomysł. Nie wiem tylko, czy go przyjmą, bo przez swoje idiotyczne skąpstwo(żałowałem 40zł na klucz do świec) trochę go zdemolowałem- wykrzywione żeberko obok świecy i trochę zdartego lakieru(ciekawe co za geniusz wpadł na pomysł lakierowania aluminium...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.