Jump to content

nie polecam Model Activity Press LTD


Luk

Recommended Posts

może spróbuj im z innego adresu wiadomość posłać. Teraz tyle filtrów antyspamowych wszyscy mają, że mogło twój meil gdzieś odfiltrować.

 

Ja u nich nic nie zamawiałem, ale pytałem ich o coś mailem i odpowiedziała jakaś pani po kilku dniach dopiero. Więc chyba jacyś super zwarci i gotowi rzeczywiście nie są.

Link to comment
Share on other sites

Pożalenie się na forum przynosi natychmiastowe efekty.Plany dzisiaj dostałem. :D wysłane były z Niemiec,podejrzewam, że właścicielem firmy jest jakiś Szkot,nosi listy na pocztę niemiecką, żeby taniej go kosztowało, dlatego całość trwa półtora miesiąca. :wink:

Pozytywem jest, że plany po krótkim przejrzeniu, sądzę są warte wydanych pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Luk - nie do końca masz rację. Na stronie jest zaznaczone iż termin oczekiwania to co najmniej 28 dni. Co najmniej a nie najwyżej... Zamawiałem u nich już 3 razy, a przesyłka zawsze przychodziła z ...Szwajcarii. Firma jest OK, ponad 3 tyg. temu przesłali niewłaściwy plan, przeprosili i obiecali, że wyślą prawidłowy zaraz gdy tylko odeślę ten niewłaściwy. Jedyne co mi sie nie podobało w tej sytuacji to to, iż wysyłka jest jakby uzależniona od mego zwrotu. Jednak myslę, że zamówię u nich jeszcze coś.

Link to comment
Share on other sites

W tym przypadku niby tak, ale ogólnie - nie mogę o tym tu napisać - jestem dużo do przodu :devil:

 

EDIT: zapomniałem napisać jeszcze o jednym mankamencie - list z planami wrzucany jest poprostu do skrzynki, bez poswiadczenia odbioru.

Link to comment
Share on other sites

Normalna szara koperta A4, dodatkowo opisana co zawiera w środku :evil: Wprost kuszenie nieuczciwych na którymś tam etapie. Ale jak na razie poza malą pomyłką wszystko było OK z przedstawicielem firmy. Kontakt mailowy na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.