Skocz do zawartości

EasyStar-za mały ciąg silnika, który będzie wystarczający?


Gość Sfrustrowany
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

im już nic nie pomoże szkoda zachodu sam widzisz ile cię to już kosztuj nowy silnik regulator a skoro ktoś produkuje takiego motoszybowca z takim silnikem jak masz to chyba nie po to żeby stał na półce tylko latał trzeba było zacząć od wymiany baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Sfrustrowany

no i się wkopałem :lol: ale nie żeby coś, es latał na początku i to całkiem ok bo kąt wznoszenia to było około 20*. ale dorobiłem mu lotki i przestał latać. ale każdy z 4 pakietów działał na permax 400, ba nawet szybko latał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

max 15s bo my krzywo wkleiłem stateczniki przez co skręcał-zorientowałem się po dorobieniu lotek. Więc genialnie wydałem kasę na lotki silnik i regiel a wystarczyło poprawnie wkleić -edit oryginalnie tam była pinka na kleju i zasugerowało mi to, że mam tego użyć zamiast kleju CA>< Ehh........Boże ale ja jestem głupi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

mój silnik teraz ciągnie 18a czyli na 2200mAh polata te kilkanaście minut. upieram się przy lipolu 11.1v 3s bo mam w atrakcyjnej cenie (59zł) :mrgreen:

 

edit:cena dobra w stosunku do rynkowej, na hk są po 12$..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam widzisz że bezsensownie pakujesz kasę a jak już zaczniesz nim latać to po jakimś czsasie zaczniesz myśleć o czymś większym szybszym a to co zainwestowałeś i jeszcze chcesz inwestować może się okazac na marne lepiej kup tak jak ci radzę sharka za 60pln i zobaczysz będzie dobrze i sprawdż napięcie ładowarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

To był chyba napędowy bo do hk450 czy też alginów. 20 lub 25C ale jeszcze jutro się dokładnie dowiem na razie idę spać bo muszę wstać za 4h :ble: Nienawidzę poniedziałków :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

a przy szybowaniu silnik nie pobiera pródu

Tak, wynika z tego że można latać na silniku non stop przez 8 minut gdzieś ale ja preferuję szybki wznios i powolne opadanie z delikatnym gazem na rewersie bo to najbardziej ekonomiczne jest-chyba. I wolałbym mimo wszystko napięcie 11.1 bo jak znowu nie będzie działało to....Sfrustruję się :twisted:

 

edit: długie latanie na silniku nie jest dobre bo można przeciążyć regiel lub silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.