Skocz do zawartości

Pierwszy RC choć nie pierwszy popełniony


Pacza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

No i stało się... pierwszy lot przebiegł nerwowo ale po kilku niegroźnych kraksach i wytrymowaniu wszystkiego zaczęło to jako tako wyglądać.

 

Niestety druga wyprawa na latanie skończyła się katastrofą :-( Po drugim starcie z ręki po przeleceniu jakiś 50m i wzbiciu się na jakieś 10m samolot nie wiadomo dlaczego sam odwrócił się na plecy i zapikował nosem w ziemię.

A oto efekty... niestety raczej już nie do naprawy...

 

Macie może coś mniej pracochłonnego co można zbudować do nauki latania? Bo teraz analizując całą sytuację myślę, że gdybym miał więcej doświadczenia to straty były by mniejsze. Wylatanie koło 5-6h na symulatorze i jakieś 30min w realu nie pozwalają na wybrnięcie z takich sytuacji...

 

http://mackojodlowski.prv.pl/RWD5/RWD-kraksaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jestem za opcją samodzielnej budowy bo to też mnie bawi więc jak już mam coś rozbijać to wolę coś co sam zrobiłem :-)

 

W którymś z numerów Modelarza natknąłem się na plany Fokera... Co o tym myślicie?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.