Skocz do zawartości

Cos ala katana


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

A wiec.... model pod katem budowy prawie skonczony. Wklejone skrzydlo, stery, lotki wsio, Nie ma jeszcze podwozia ani wyposazenia. Model w obecnym stanie wazy rowne 1300g co oznacza ze sa szanse ze sie oderwie na moim silniku ST 45. Wieczorem wstawie jakies foto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe Fun-Fly czy 3D to nie będzie ale jako aktobat będzie dobrze latał - więc nie przejmuj się wagą. Nie wiem jak rozwiązałeś mocowanie skrzydła w kadłubie ale to balsa nie jest i na 100% będziesz miał tam luzy. Duże prostokątne skrzydło o grubym profilu lepiej zachowuje się przy mniejszych prędkościach niż typowe węższe skrzydła trapezowe. Nie panikuj tylko składaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiazanie ma sie tak ze skrzydlo jest przykrecone do calej kansktukcj od gory na natarciu i na splwyie. Do tego z 40g wlanej zywicy czyni to polaczenie naprawde sztywnym.

W takim razie waga sie nie przejmuje. W sobote nic nie zrobie bo mam zawody szybowcowe ale w niedziele pewnie wloze reszte wyposazenia po za popychaczami i bakiem ktorych nie mamh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.