Skocz do zawartości

Pioneer 1400 moje starty -prośba o ocenę


Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce trochę ciasne-drzewa/ jeszcze nie ściagałes modelu z gałezi/ Startuj POD WIATR...na poczatku rzuć model " Z łapy" ile potrafisz- skoryguj wagę-ustawienia. Jak trzymasz model w garści nie piłuj silnika-szkoda baterii-uczyń to w momencie wyrzucenia. Stój tyłem do słońca by Cię nie oslepiało wyciągnij model na silniku z 3o m i wyłacz silnik trochę poszybuj-wytrymuj model-nie pozwól by model pilotował Tobą nie odlatuj za daleko- byś miał nad nim kontrole. Dobrze jest jak nie masz wprawy i byś nie pomylił kierunkow w pilotarzu tak ustawiać swoje ciało jak stoisz zgodnie z ruchami madelu jak samolocik skreca w prawo-ustaw się podobnie w prawo itp...laduj w pobliżu gdzie stoisz jak masz dobrze wytrymowany model i ladujesz pod wiatr ...zrobi to sam . Wzmocnij kadłub 2 pretami weglowymi równolegle po bokach kadłuba opierając pręty o obudowe zamocowania silnika i do ogona ..Powodzenia niech Twój model bedzie "PSEM NA KRETY"

 

...................chciałem coś jeszcze dorzucić ,ale wszystko widzę juz zostało pięknie opisane i powiedziane!!Pamietaj tylko o tym iż ( jak to ktos to juz powiedział ),że lepiej isć 100 metrów po cały model niż 2 metry po jego szczatki.... :) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.