Skocz do zawartości

MIG 29 Park Jet


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak to jest z tymi sterami? Ostatnio zrobiłem system połączenia serwa z lotką, a drugi popychacz od lotki do statecznika. Jednak statecznik wyginał się, kiedy naciskałem go ręką. Teraz zrobiłem połączenie od serwa do statecznika jednym prętem+drut wystający do lotki. Jest znacznie lepiej, ale nadal czuje, że wychylając go w locie np. na 45 st., uzyskam ok. 30 st. Czy jest możliwe jakieś bezstratne połączenie i czy coś takiego jak u mnie może pozostać (nie mam żadnych luzów w orczykach)? Dodam jeszcze, że model będzie latał dosyć szybko, bo przewidywana waga to ok. 345g, a ciąg silnika to ok. 700g, śmigło 7x6.

Edytowane przez GEX999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem albo w giętkości popychacza lub steru.

Użyj grubszego drutu na popychacze lub gdzieś pomiędzy serwem a sterem zrób oczko prowadzące.

Wklej pręt węglowy w powierzchnię sterową tak aby był pod dźwigienką na sterze i szedł do spływu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jako że buduję swój pierwszy depronowy model ( taki jak temacie-mig29) to poproszę o pomoc.Mianowicie czy silnik http://abc-rc.pl/p/1...lektryczne.html będzie dobry ? Posiadam kilka wolnych elementów jak pakiety 11,1 1800mAh 30-40c i regulator 30A więc próbuje coś do tego wszystkiego dobrać.Aha , jeszcze jakie śmigło? Sugerować się tym ,co niżej na stronie podane?

pozdrawiam.

Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davidprg1 (1 post) używa cięższego(mój waży 168g) i założył silnik , który chyba jest słabszy...Poproszę o jakieś propozycję tego silnika,zielonkawy jestem trochę w tej kwestii ;)

Pozdrawiam.

 

p.s.Pomoglem sobie sam, także nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się swoim migiem, świeżo oblatanym. Ogólnie czasami jest nieprzewidywalny (przez mój środek ciężkości), ale robi niesamowite akrobacje, pomimo wychyleń ograniczonych do 65% początkowego założenia.

 

Kilka zdjęć:

post-7987-0-72220500-1338384008_thumb.jpg

post-7987-0-65938100-1338383989_thumb.jpg

post-7987-0-26659100-1338383943.jpg

post-7987-0-42861300-1338383921_thumb.jpg

post-7987-0-44081500-1338383873.jpg

post-7987-0-71379400-1338383844.jpg

post-7987-0-16083600-1338383803.jpg

 

I film:

http://www.youtube.com/watch?v=PyxGYcBOhiM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W swoim modelu nie wycinałem lotek na skrzydle, ale i tak lata super...

 

Myślę, że warto, jeśli lubisz akrobacje, chociaż w tym migu powierzchnie SW i tak są potężne. Z ciekawości spytam jak daleko masz środek ciężkości?

Twój mig jest bardzo ładny. On jest może pokryty papierem samoprzylepnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek ciężkości znajduje się w takim samym miejscu jak w planach czyli: http://designedbytomhe.wdfiles.com/local--files/mig-29/cg2.jpg

Modelu nie oklejałem folią tylko malowałem białą farbą akrylową z odpowiednio rozrobionym czarnym pigmentem aby uzyskać szary kolor :)

A zielone łaty na modelu malowałem specjalną farbą w sprayu do depronu, ale ta farba jest droga i mało wydajna dlatego też jej nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak zmieściliście na jednym kawałku depronu całego miga? arkusz to często 120x50cm? a tu jest mowa o rozmiarach 110 x 80 cm?

 

Zależy od producenta. Niektóre podkłady pod panele i deprony mają inne rozmiary, niż 120x50mm. Poza tym... możesz zawsze użyć dwóch arkuszy. ;) Te 3zł więcej chyba cię nie zrujnuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od producenta. Niektóre podkłady pod panele i deprony mają inne rozmiary, niż 120x50mm. Poza tym... możesz zawsze użyć dwóch arkuszy. ;) Te 3zł więcej chyba cię nie zrujnuje?

 

Chyba mała wpadka -120x50cm a nie mm :) O kase tu nie chodzi tylko o to jak skrzydła zamocować ale już sobie poradziłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.