Skocz do zawartości

I piknik modelarski w Łodzi, Modelarzy Świat Łódź


Maciej Ritmann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem zainteresowany takim lotniskiem. Wolę pojechać kilka kilometrów dalej i nie stresować się że ktoś mnie wyprosi jak to miało miejsce dwa tygodnie temu za torami na Lublinku kiedy to przyjechała policja i musiałem się zwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my nie prosimy o współrzędne GPS tylko o określenie okolicy bo za granica Łodzi na wschodzie to mogą być brzeziny albo rawa mazowiecka ;]

 

Niemniej jak to taka tajemnica to ja już wole na północ albo na zachód pojechać ;] miejsca w bród a bliżej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to tajemnica ani mała ani duża.Jak znajdziesz kawałek przestrzeni w promieniu 10 km od Łodzi gdzie można zrobić lotnisko to daj znać. Chętnie dołączę z kolegami,gdyż nasze jest oddalone o 19 km od granic Łodzi w kierunku Rokicin. "Wito" wiadomość poszła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie ma tego typu miejsc blizej Łodzi, w Łodzi, w Zgierzu...

 

Raczej trudno się spodziewać aby tego typu miejsca mogły znajdować się w mieście, chodzi przecież o kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych pustego terenu.

Ale mam wrażenie, że tuż obok Zgierza to coś dałoby się znaleźć. Na przykład tam gdzie kończy się ulica Szczawińska (Dąbrówka-Malice) po lewej stronie jadąc od strony Zgierza, na zdjęciach satelitarnych widać coś co wygląda jak łąka o rozmiarach około 300mx300m. Może da się wykorzystac do polatania modelem?

 

Przy wyjeżdzie ze Zgierza na północ trasą nr 1 też jest kawał łąki (lekko licząc 600mx600m) tuż za granicą miasta.

 

Ode mnie to trochę daleko, ale kiedyś się pewnie wybiorę sprawdzić jak by się tam latało. Na razie moje modele startują z ręki, więc nie potrzebuję równego pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu natrafiłem na stronę kolegi z Łodzi latającego helikami. Niestety pozycjonowanie tej strony jest kiepskie i nie mogę jej teraz znaleźć, być może natrafiłem na nią z jakiegoś forum. W każdym razie pamiętam, że opublikował on mapę lotnisk RC w Łodzi i oprócz Brusa i Lublinka było jeszcze to miejsce

Latał ktoś z Was tam kiedyś?

 

P.S. strona kolegów latających na Lublinku http://rcpolelodz.pl.tl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład tam gdzie kończy się ulica Szczawińska (Dąbrówka-Malice) po lewej stronie jadąc od strony Zgierza, na zdjęciach satelitarnych widać coś co wygląda jak łąka o rozmiarach około 300mx300m. Może da się wykorzystac do polatania modelem?

 

Z tego co pamietam i jesli chodzi nam o to samo miejsce... jest duzo miejsca, ale zasiane zboze lub cus w tym stylu...

 

Jesli chodzi o mape... to znam ale mape lotnisk w calej Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opublikował on mapę lotnisk RC w Łodzi i oprócz Brusa i Lublinka było jeszcze to miejsce

Latał ktoś z Was tam kiedyś?

 

Kiedyś przypadkeim trafilem ta tamto lotnisko i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia jeśli chodzi o kolegów modelarzy tam latających (oczywiscie nie spotkałem tam wszystkich, a zaledwie 2) niemniej jednak ich podejście do mojej osoby było dziwne i poczułem sie troche jak intruz na ich terenie. A szkoda bo mam tam bardzo blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.