Skocz do zawartości

Easy gilder electro - platforma video


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Ja równiez połknąłem bakcyla filmowania z powietrza, zrobiłem to jak zwykle po swojemu... Zdjecia wyjasniają wszystko. W kabinie EG jest umocowany casio exilim EZ 65. Robi całkie przyzwoite filmy. Zrobiłem równiez małą modyfikacje skrzydła, dodałem klapy..., Wychylają sie dwustopniowo. Najpierw o niewielki kąt (jakies 15 stopni)- przy wyłączonym napędzie, na pułapie szalenie uspokaja to lot tego wynalazku. Przy podejsciu do ladowania przestawiam przełącznik i klapy 35st. w dół, a lotki jakies 15st do góry tzw funkcja "crow"..., efekt t znaczne wyhamowanie lotu z jednoczesna utratą wysokosci - opada jak"liśc". Nie musze tu wspominać, że szalenie ułatwia to lądowanie w zaplanowanym obszarze.

Pozdrawiam.[ szyb3a1d6f20349ca9122.html6ff135064218db6f.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, cos nie weszły fotki... Sprawdze czemu. A model, naped jakiś chinski outrunner, smigó składane 9X6, regulator jeti 12, pakiet 11,1V LiPo 1800mAh 20C, aparat wazy jakies 15dkg i szczerze powiem,że ta waga nie robi na EG żadnego problemu. Kilka filmów robiłem w okolicach kominów elektrociepłowni we Wrocławiu. Najwyzszy ma 190m . Po obejzeniu filmu moge powiedziec,że szybowiec był wyzej, niż on tzn. widac to tak z odległości 1km na pułapie koniec komina był o jakąs 1/3 swojej wys. ponizej linii horyzontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.