Skocz do zawartości

Montowanie kamery do modelu


przemomokry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem kamerke brelok i chcę ją zamontować konkretnie w TOTO-1 ale nie wiem gdzie najlepiej.

Tak sobie kombinuje i stwierdziłem że jak dam na górze płata w SC to skierowana do przodu bedzie łapała obracające się śmigło, do tyłu bedzie widać ogon modelu, Jak podczepie na dole to można lądować tylko do ręki bo nie mam podwozia i inaczej zaryje kamerą w glebe. Dodatkowo kamerka to starszy model i nie obraca obrazu wiec zostaje montaż tylko przyciskami do góry i oczywiście musi być do nich łatwe dojście żeby ją włączyć. Macie jakieś pomysły jak to zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są już konkretne pomysły. Dzieki.

Co do odwracania obrazu to nie jest takie łatwe jak sie wydaje bo mam taką dziwną kamerkę, że jak dam ją odwrotnie to data sie odwraca ale obraz już nie. I jak dbróce wszystko w jakimkolwiek programie to bede miał dobry obraz ale data i godzina bedzie na górze do góry nogami. Chyba że wiecie jak można usunąć całkowicie date i godzine to nie bedzie tylu problemów z montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych starszych modeli breloków nie dawało się usunąć daty. Dopiero od modelu #11 można było to usunąć bądź włączyć - jak się chciało. A propos mocowania, to na rzepa naklejałem na krawędzi natarcia. "Patrzyła" po skosie w dół i lekko w bok poza kręgiem śmigła, jakieś 20 cm od środka. Latała na orle z depronu o rozpiętości 160 cm, nawet nie zauważył niewyważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.