Skocz do zawartości

Czy ktoś kupuje na egayu - kamerka brelok


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie kupowałem, nie mam konta itd. na ebayu, a marzy mi się porządny brelok-kamerka (patrz wątek: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/30278-co-po-kamerce-breloczku/page__fromsearch__1 ) Moze ktoś ma zamiar dokonać takich zakupów i mógłbym się dołaczyć?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc uważajcie jak kupujecie :)

Kiedyś kupowałem sobie - pomyślałem: kupię cztery - trzy opchnę - moja wyjdzie za darmo ;)

Niestety - nie wiem czy wszyscy sprzedawcy - ale mój doliczył koszty wysyłki do każdej sztuki co było całkowicie dla mnie nieopłacalne - musiałem prosić o anulowanie zamówienia i przesłanie tylko jednej - ale nie robił problemu i po tygodniu kamerka była u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym doliczaniem kosztów przesyłki do każdej sztuki to jest niestety normalne. Nie ma co liczyć na jakieś zbiorowe zamówienie, że będzie taniej o koszty przesyłki. Kilku Kolegów już to wcześniej próbowało. Swoje trzeba zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli np każda jest po 30$ łącznie z wysyłką, a kupuję 3 to nie ma możliwości by zapłacić mniej niż 90$. Ewentualnie mogę zrobić wam zakup ale po wpłaceniu kasy na konto. Juz jednemu koledze kupowałem model #16 i był - jest bardzo zadowolony.

Piotr - jesli nadal wahasz sieco do modelu to moja #16 nagrała dziś horrorystyczny ostatni lot mego modelu. Jak pozbieram sie to wrzucę film... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert - ale to jest sprzedawca z Chin. Nie masz racji tak do końca. Gdy zamawiałem dwie to napisałem czy potrąci coś z przesyłkę bo przecież dwie w jednym. Odpisał, że są już tak tanie, że nie da się taniej...Po prawie 2 tyg przyszła paczuszka - niestety była tylko jedna kamerka. Oczywiście napisałem do niego, a przeprosin nie było końca. Dodał również, że dołaczy mały prezencik. Ja odpisałem, że skoro tak to moze niech to będzie dodatkowy lipolek. A co otrzymałem??? - dwie kostki do gry z pozycjami erotycznymi!!! To nie żart. Fabryka pewnie nie zapakowałaby gratisu skoro to handlujący sie pomyli. Oczywiście nie płaciłem za ponowną przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie zrozumiałem. Mój przypadek nie dotyczył oczywiście breloka, a ubrań. Choć zasada ta sama.

Ubranie kosztowało 20zl a przesyłka drugie 20. Za 3 ubrania zapłaciłem więc 3x40. Owszem ubrania tanie, ale list lotniczy mieści się w jakiejś wadze za tę samą kwotę, bo są widełki. Jak kupuję np na HK to przecież nie mam do każdego nadajnika osobno kosztów przesyłki, a zbiorczo, bo mieszczą się wagowo w jednym liście.

W każdym razie od tej pory dwa razy sprawdzam, łączne koszty przesyłki. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mogę zrobić wam zakup ale po wpłaceniu kasy na konto. Juz jednemu koledze kupowałem model #16 i był - jest bardzo zadowolony.

 

Będę dozgonnie wdzięczny! Szczegóły na PW.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych - link do sprawdzonego sprzedajacego, u ktorego kupowałem juz.:

http://www.ebay.pl/sch/eletoponline365/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

Jak widać za pare zł więcej ma też kamerki z obiektywem szerokokątnym. Co mnie zaskoczyło są to wersje rozwojowe modelu #16. Modelu #18 nie ma u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych - link do sprawdzonego sprzedajacego, u ktorego kupowałem juz.:

http://www.ebay.pl/s...=&_trksid=p3686

Jak widać za pare zł więcej ma też kamerki z obiektywem szerokokątnym. Co mnie zaskoczyło są to wersje rozwojowe modelu #16. Modelu #18 nie ma u niego.

 

Czy mogłbyś podesłać jakiś link jak pracuje taka kamerka szerokokątna??? Chodzi mi konkretnie o tą: http://www.ebay.pl/itm/Mini-DVR-808-16-V2-Lens-D-Car-Key-Chain-Micro-Camera-HD-720P-Pocket-Camcorder-/180937263580?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Recorders_Cards&hash=item2a20b389dc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - ja nie mam z szerokim kątem, dla mnie było super tak jak do tej pory. Zresztą oglądajac na monitorze 37" czuję się jak to ja byłbym w modelu i oglądał z góry. Mam juz model #11 i #16 ale chyba też mnie zainteresuje #16 V2 czyli do FPV. Mam nadzieję, że mogę w tym samym czasie nagrywać, a to juz jest super rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.