Skocz do zawartości

III Piknik Modelarski w Radzyniu Podlaskim k/Parczewa


kszczech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Modelarze z Radzynia Podlaskiego i Parczewa zapraszają na

 

III Piknik Modelarski RC

który odbędzie się w dniach 25 i 26 sierpnia 2012 r. na lotnisku modelarskim w Radzyniu Podlaskim.

 

Zapewniamy miłą atmosferę, wspaniałe warunki do latania na przebudowanym lotnisku, miejsca parkingowe, miejsca na rozłożenie namiotów na nocleg, wspólny grill oraz ognisko ze złocistym napojem.

 

Dojazd do lotniska będzie oznaczony.

Od strony Lublina obwodnicą aż do skrzyżowania ze znakiem na miejscowość Płudy - w lewo, do lotniska 1, 5 km. Od strony Międzyrzeca Podlaskiego na skrzyżowaniu – w prawo.

 

Współrzędne szerokości i długości geograficznej lotniska: 51.808369,22.629367

 

https://maps.google....&num=1&t=h&z=17

 

Organizatorzy:

Jurek Wołowik

Jurek Kubaczyński

Marcin Stasiuk vel Bizon

Krzysiek Szczęch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwujcie juz dla mnie miejsce parkingowe;) Nie ma takiej fizycznej sily, ktora uniemozliwi mi wyjazd do Radzynia kolo Parczewa:p Jedynie nie wiem jak nede pracowal wiec jeszcze nie wiem o ktorej zawitam;) do zobaczenia na lotnisku

 

 

Bizon organizujesz jakies atrakcje czy we wlasnym zakresie?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz miałem okazje uczestniczyć na takim piknik i myślę, że było OK.

Co prawda w ciągu dnia wiał w miarę mocny wiatr, ale pod wieczór udało mi się z bratem polatać halówką.

Oczywiście nie obyło się bez kraksy, w jednym veloxie 2,6m urwało się skrzydło podczas lotu.

Teraz pozostało tylko czekać na zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety III Piknik Modelarski już za nami.... Było mi miło znów spotkać się z Wami i wspólnie doznawać emocji i niezapomnianych wrażeń, jakich dostarczają nam Wasze umiejętności okiełznania tych szalonych maszyn latających i jeżdżących.

W imieniu organizatorów - Jurek W., Jurek K., Bizon i ja - bardzo, ale to bardzo dziękuję za przybycie i uczestniczenie w imprezie.

Gdyby nie Wy nie byłoby tej frajdy, zabawy i tak wielu atrakcji.

Mam nadzieję, że podzielacie moje odczucia. Jeśli tak, to do zobaczenia na następnym IV Pikniku w Radzyniu.

 

Szczególne podziękowania należą się Jurkowi Wołowikowi. To głównie dzięki niemu i jego zaangażowaniu udało się zapiąć wszystko logistycznie i udźwignąć organizację tej imprezy.

 

Życzę Wam w miarę proporcjonalnej ilości lądowań w stosunku do startów.

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, piknik w Radzyniu k/ Parczewa :) był imprezą jedną z najlepszych w jakich miałem przyjemność uczestniczyć, jak widać da się w kilka osób posklejać do kupy wszystko co jest konieczne dla zaistnienia pikniku, aby znalazło się na czas na miejsce i na pewno. Brawa dla organizatorów. Szkoda tylko tych modeli które poległy, ale cóż modelarstwo lotnicze jest bardzo obciążone takim ryzykiem a poza tym gdyby modele się nie rozbijały to sklepy modelarskie miały by stanowczo mniejsze obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.