Skocz do zawartości

Nowy sklep modelarski w Krakowie?


Byczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dziś przejeżdżałem ulicą grzegórzecką, nieopodal ronda grzegórzeckiego, widziałem napisy na szybach HobbyKing sklep modelarski-wkrótce otwarcie. HobbyKing oczywiście każdemu niemal znany.

Poczekamy zobaczymy, chyba, że już ktoś wie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi koledze f-150 i dlaczego wprowadza innych kolegów w błąd. Dobrze wie, że w to miejsce będzie przeniesiony sklep, który do tej pory znajdował się na ul. Dwernickiego 7.

Czy tak ciężko zauważyć napisy o długości 1,6m na przyszłym lokalu z adresem strony "www.modelarnia.pl" oraz "składnica modelarska" ?

 

TO PRZECIEŻ ŻADNA TAJEMNICA - skoro ludzie z ulicy dostają ulotkę z adresem nowego sklepu, a w oknach nowego lokalu wiszą szyldy z informacją o przyszłym otwarciu to dlaczego modelarze mają się zastanawiać co to będzie i kto i dla czego....

 

Wojtku !

Jeśli nie wiedziałeś, że Składnica Modelarska się przenosi to dlaczego piszesz z taką pewnością że "Nie"? To podważa twój twój niewątpliwy autorytet wśród modelarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie wasz Szef wprowadza rozmówców w błąd.

A ja mam jakiś autorytet ?????????? Kurczę miło słyszeć.To może mnie ktoś podkupi z tąd ;)

Odpowiedzi były lakoniczne aby podgrzać temat :P .Już myślałem że zaczną się dociekania kto,co,jakie będą ceny,czy tak samo jak w HK tak jak było ze sklepem w Wa-wie.Sparzyłeś Michał temat :D a można było się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie wasz Szef wprowadza rozmówców w błąd.

A ja mam jakiś autorytet ?????????? Kurczę miło słyszeć.To może mnie ktoś podkupi z tąd ;)

Odpowiedzi były lakoniczne aby podgrzać temat :P .Już myślałem że zaczną się dociekania kto,co,jakie będą ceny,czy tak samo jak w HK tak jak było ze sklepem w Wa-wie.Sparzyłeś Michał temat :D a można było się pośmiać.

 

Heheheheheh, niezła beka :D

f-150, ja obserwuję temat i szczerze mówiąc odebrałem twoje posty jak wszyscy inni :lol:

Pisanie jednak wyzwala zaskakujące reakcje które w ogóle nie mają nic wspólnego z emocjami przekazującego :P

Ale fajnie, fajnie! ;)

 

pff ...

 

Wojtku :D

wyrwałeś mi to z ust jak zobaczyłem powyższy post. Dokładnie taka sama reakcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.