Skocz do zawartości

Sukhoi Su-26 depron 1150mm.


sebamor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejny weekend i kolejne postępy w budowie, która powoli, powoli dobiega końca:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Oraz wreszcie już prawie ostateczny wygląd:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Z kopytkiem, oklejonym taśmą pakową i podniesionym o 1cm dla dodania "marginesu"

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

CDN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzydła są przyklejone na stałe, więc nie ma tego problemu. Uznałem, że nie jest to model balsowy, gdzie skrzydła można zakładać i ściągać bez ograniczeń. Tutaj każdy taki zabieg powodowałby "wycieranie" konstrukcji skrzydeł od środka. Z transportem jakoś sobie poradzę, nie jest to nie wiadomo jak duże, żeby tego nie przewieźć w aucie bez rozkładania, przynajmniej takie są założenia :P:lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki docelowo zamierzasz wsadzić silnik ?? Ja do swojego z Allegro mam zamiar wsadzić Turnigy 3536/6 na regler TP 40A i pakiet 3s 2200mAh. Zastanawiam się jaki ciąg uzyskałbym na nim i jak z wyważeniem. Twój model wychodzi genialny nie to co mój :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, mianowicie do silnika dedykowane jest śmigło dwułopatowe 12x6' i takie też zamówiłem, ale ostatecznie mam zamiar zamocować śmigło trójłopatowe wraz z kołpakiem, aby to wszystko makietowo wyglądoało. Tylko nie bardzo wiem, jaki rozmiar śmigła byłby najlepszy... Obiło mi się o uszy, że jak się dodaje 3 łopatę to się zmniejsza skok albo średnicę o 1 cal, pytanie tylko, czy to faktycznie tak jest i gdzie ewentualnie dostanę jakieś trójłopatowe śmigło 12x5 w przystępnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało, bo mało, ale posunęło się do przodu. Nawierciłem podwozie i zamocowałem je w modelu:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

To na razie tyle. Obecnie robię nowe stateczniki. Okazało się, że depron nie okleja się tak fajnie jak balsa i lubi się przytopić, teraz zrobiłem bardziej kanciastą wersję stateczników, będzie dużo łatwiejsza przy oklejaniu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.