Skocz do zawartości

V Raciborski Piknik Modelarski


modelpiotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko bo ledwo już żyję :)

 

Dziękuję Bardzo Wszystkim za przybycie na nasz Piknik i stworzenie tak wspaniałej atmosfery !!!!!!

W snach nie spodziewałem się takiej frekfencji :)

Ale to nas też zobowiązuje do poprawy błędów organizacyjnych które popełniliśmy w tym roku a postaramy się wyeliminować je w przyszłym

Trochę nam wiatr pokrzyzował szyki i mi brakowało zwłaszcza wieczornych lotów przy zachodzącym słońcu :)

 

Jeszcze raz Wszystkim przybyłym Wielkie Dzięki !!!

 

pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój model nie powrócił do domu w całości.... ale nie ma źle, jechałem tam z nastawieniem, że przywiozę go w kawałkach :) impreza była bardzo udana, podziękowania dla organizatorów. Zupka bardzo smakowała :)

Dzisiaj w nocy poskładam krótki trailer z materiału wideo który ponagrywałem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się znowu i wspólnie polatamy. Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Tak wygląda mój Tarot450 aktualnie:

Dołączona grafika

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim podziękowania dla Pani nalewającej grochówkę ( w tajemnicy powiem iż dla mnie zagarnęła chochlą po dnie – dalej nie muszę chyba pisać ) :P A tak serio to spotkanie super , lokalizacja i organizacja wspaniała, i tak sobie pomyślałem iż dobrze że posuł mi się holownik przynajmniej inni mogli sobie polatać a nie tylko właściciele szybowców ;-)

Pozdrowienia dla wszystkich i do spotkania za rok - romek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem było super, dziękuję za zaproszenie - oklaski po każdym udanym lądowaniu, gratisowa grochówka (tu akurat moglibyśmy się lekko złożyć). Wiatr był naprawdę mocny i miałem nie lada problemy z lądowaniem, ale wszystko w całości, zdjęcia z pokładu Cularisa:

 

https://picasaweb.google.com/Artur79modele/Raciborz06102012R

 

Frekwencja:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich z rana :)

Dzisiaj nie wieje :) ale za to leje :)

Rysiek kawa stała w termosie na ławce pod parasolem i czekała na Ciebie ale na przyszły rok się poprawię :)

Tak na poważnie postaramy się wyeliminować błędy które popełnilismy w tym roku

TOITOI to faktycznie jest priorytet no i wyznaczenie strefy dla widowni

W zeszłym roku widzowie oglądali piknik z wałów i sporadycznie podchodzili pooglądać modele w tym roku to jednak się zmieniło i na szybko trochę zaimprowizowaliśmy ale to zaprocentuje w przyszłym roku:)

Wasze zdjęcia i filmy Wspaniałe tak jak i Wasze loty

Mam nadzieję że w przyszłym roku również wpadniecie polatać do nas !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się także troszkę informacji o tym kto i czym aktualnie lata bo stojąc na wałach i słuchając różnych teorii widzów czasami można było się nieźle uśmiać.

 

Już myslałem o tym :) tylko z tym jest trochę mały problem bo to nie są sztywne pokazy modelarskie i modelarzy trochę się zjeżdża z różnymi modelami

musiałbym do każdego biegać pytać czym lata , jaki ma silnik itd a to zajmie trochę czasu a człowiek na wszystkim się jednak nie zna i nie chce strzelić jakiego babola bo śmiech będzie na cały piknik :))

Nagłośnienie mamy i coś się pomyśli przynajmniej ogólnikowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mega pozytywne zaskoczenie dla mnie że przy takim wietrze było tak dużo modelarzy, modeli i super pokazy lotów :) Jeszcze dodam że do zdjęcia grupowego sporo modeli pozostało przy samochodach i na trawie, więc było tego wszystkiego duuużo, było co oglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.