Skocz do zawartości

V Raciborski Piknik Modelarski


modelpiotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie martwcie :)

My już ruszyliśmy z organizacją przyszłorocznego pikniku :))

i na dzień dzisiejszy już mamy załatwione TOITOje :))))

Oczywiście tradycyjna grochówka od Janety również bedzie :P

Teraz zastanawiam się nad odgrodzeniem widowni od modeli i modelarzy

myslałem żeby zrobić taki korytarz przed samochodami dla widowni ale wtedy ludzie by zasłaniali raz pole lotów dwa widok na modele

macie jakieś pomysły?

Niestety takich siatek jak na Żarze raczej nie jestem wstanie załatwić

 

na rysunku ja bym to tak widział

post-80-0-13887400-1350726711_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojetk z tego względu ze u nas modelarze siedzą przeważnie przy samochodach

w tym roku na szybko było zrobione tak

samochody

modelarze

widownia

modele

strefa bezpieczeństwa

pas

 

i dlatego pomyslałem że zrobię tak jak na rysunku tyle że widownia w tym momencie zasłania widok modelarzom na modele i na obserwowanie pasa ale z drugiej strony ma widok po jednej stronie na stojące modele a z drugiej na latające no i nie łazi bezpośrednio przy samochodach modelarzy

mogę zrobić tak że widownia bedzie tylko na górze wału ale wtedy dzieciaki modele będą oglądać tylko z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaistniałej sytuacji należało by spytać czy modelarzom widownia przeszkadzała ,zasłaniała itp w takim układzie jak był od południa (modelarze widownia modele) jeśli nie to pokusił bym się o zostawienie takiego układu jak był.

 

Wprowadził bym tylko małe poprawki w postaci dokładniejszego odgrodzenia strefy dla ekspozycji modeli oraz dodania dwóch małych dodatkowych pasów w strefie bezpieczeństwa dla helikopterów, hex modeli jeżdżących itp

 

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie ekspozycji w tym roku było że tak powiem prowizoryczne co w następnym roku bedzie na 100% poprawione i zrobione solidnie

pas zrobimy większy tzn i dłuższy i szerszy

chociaż ja wolę by jednak był trochę oddalony od samochodów i ludzi ze wzgledu bezpieczeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.