Skocz do zawartości

Jak wstawiać zdjęcia na forum- Samouczek Krok po Kroku


modelmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do tej pory w Fotosiku miałem miesięczny transfer 1GB, i tam w kodach do zdjęcia był kod o którym w skrócie można powiedzieć 500-setka. Wstawiając zdjęcia tak się rozochociłem że przekroczyłem ten transfer. Więc musiałem dopłacić, żeby nie robić tego często zakupiłem większy transfer 5GB na pół roku. I w tym nowym transferze nie ma tej 500-setki. Żeby było coś podobnego do 500-setki trzeba zmniejszać zdjęcia aby z miniaturki na forum otwierało się trochę większe(coś na wzór tamtej 500-setki). Ale tego jeszcze nie opanowałem.

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. W Fotosiku bezpłatnie jest określona ilość transferu na miesiąc. Po przekroczeniu tego limitu powinieneś otrzymać powiadomienie, jak nie wykupisz większego transferu to największe zdjęcia są likwidowane. Koszt transferu na pół roku nie jest wcale duży jest o tym na stronie Fotosika. Miałem ten sam problem ale teraz wszystko działa jak należy.

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.