Skocz do zawartości

Jak wstawiać zdjęcia na forum- Samouczek Krok po Kroku


modelmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość slawekmod

Napisałem powyżej który link należy skopiować, jeżeli nie chcemy reklamy imageshack pod fotką to usuwamy drugi link.

 

PS: kolega usunął swój post nim ja napisałem ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Musisz poczekać aż załaduje się cała stronka wraz z linkami i reklamkami, inaczej zaznaczysz tylko kawałek linku i w efekcie zdjęcie sie nie wyświetli. Opcje są dwie: pierwsza to dwukrotne kliknięcie na link i jak się podświetli to "kopiuj" a druga opcja to najechanie myszą i z przytrzymanym lewym przyciskiem myszy przeciągnięcie przez cały link i zaznaczenie go w ten sposób a potem prawym i "kopiuj" Potem to już wiadomo jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Wiem gdzie robisz błąd. Link nie kończy się na "m" tylko jest dłuższy , po prostu się nie mieści w okienku. Musisz albo przeciągnąć dalej myszą albo najedź na link i kliknij dwa razy lewym myszy potem raz prawym i "kopiuj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Nie , nie. Jak załadujesz zdjecie na imageshack to klikasz dwukrotnie na link "kod forum" Konkretnie na sam wygenerowany link" i jak się podświetli na niebiesko to wtedy prawym myszy na tym linku i wybierasz "kopiuj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.