Skocz do zawartości

FIREBIRD MAWI FLY MODEL (X-MODELS)


Gość horn3t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do klejenia tego typu elementów używam zwykły poxipol lub żywica L285 z wypełniaczem (mikrobalon) a i tak wszystkie połączenia o małej powierzchni klejenia laminuje pasami tkaniny szklanej. :)

I to jest właśnie to solidne rozwiazanie. Dodatkowo rzadka zywicą troszke nasącza półkę i wzmacnia połączenie. Prosty, pewny i solidny sposób znany od wielu lat. Trzyma lepiej niż najlepszy kondom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dawałem tkaninę szklaną + żywice poliestrową i często miałem pęknięcia na kadłubie w tym miejscu.Ktos radził mi ,ze najlepiej sprawdza sie żywica o mniejszej twardości dlatego chiałem sie poradzic jaką najlepiej użyc..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mierzyłeś może jaki jest fabryczny kąt płata względem statecznika?

 

Mierzyłem ale zapomniałem wartość gdzieś pisałem na forum muszę poszukać jak nie znade pomierzę ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Krzyśku możesz zmierzyć mi szczeline na natarciu tak dla porówniania z moimi ustawieniami,bo jeszcze czuję lekki niedosyt i mam wrażenie ,ze zamało podniosłem..

 

Na wieczór wstawię zdjęcie i pomiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.