Skocz do zawartości

Symulatory i modele do 3D


Ładziak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ma ktoś jakąś bazę gdzie można zassać owy model?

 

www.rc-sim.de. masz tam baaardzo duzo modeli :D

 

Dzięki widziałem już ten serwis ale jakoś nie moge zassać :/ Nie ma w ogóle przycisku do ściągania a co dopiero o znalezieniu odp. modelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody25, a nie masz przypadkiem G3 (albo G3.5)? Bo ja G4 niestety nie mam :(

 

Niestety nie mam ale na stronce RealFlight jest chyba update do nowszej wersji.

Nawet jeśli nie, to można też ściągnąć update do G4.5 tylko ściągnąć w pliku .iso i już stary RF nie będzie potrzebny.

 

co ty chłopie chcesz od swojego kompa ??? procesor dobry , ramu troszkę mało dokup sobie tak z 2 giga i powinno wszystko działać.

 

Chodziło mi o to że się dziwie że przy tym procku mi G4 działa, no ale jeszcze karta graficzna jakoś nadrabia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na RealFlight G4 (miałem update do G4.5 ale sprzęt mi nie pozwala na trening, trochę zacinało..) I uważam ze RF jest bardzo dobry może i spore wymagania, ale co mnie dziwi to mam słabego kompa a mi ładnie śmiga.

Wymagania RealFLight G4:

 

Podciągnij detale w ustawieniach na maxa wtedy sprawdz czy CI smiga żeby pociągnąc G4 na maxaymalnych ustawieniach trzeba juz mieć sprzecik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

W temacie symulatorów mam 3 pytania.

 

1. Obszukalem ponad 15 sklepów internetowych i nigdzie nie znalazłem symulatora Aerofly Professional Deluxe. Albo jestem pryszczaty na oba oczy albo

przestałem rozumieć internet. GDZIE TO KUPIĆ !! i za ile??

2. Czy do AP Deluxe da się podłączyć te nowe wynalazki Futaby 7C i 10C i czym to najlepiej podłączyć COM, USB etc.

3. Znalazłem na www.ikarus-modellbau.de coś takiego:

http://www.ikarus-modellbau.de/onlineshop/deutsch/oxid.php/sid/f2a247dfc4840b19e30448dccb5a7fee/cl/details/cnid/302/anid/caa4720b6e5a029f5.11334035/Add-On-3--TRUE-Scale/

Czy to jest dobry symulator pod aparature Futaby czy to tylko zabawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma żadnego nadajnika w komplecie (edit - prosty manipulator kosztujący na allegro 60zł). Wbrew pozorom jest to cena za soft. Porządny symulator typu Reflex XTR, APD, kosztuje w okolicach 200-220E. Więc cena jest po prostu normalna.

W przypadku porządniejszego modelu zwraca się przy uniknięciu pierwszego poważniejszego kreta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.

Nie mam doświadczenia w symulatorach więc bardzo prosze

o wyrozumiałość. Ja po prostu wnioski (złe jak widać) wyciągnąłem z fotki na pudełku.

 

A te ceny na oryginalnej stronie producenta to są gry ????

http://www.ikarus-modellb...-3--TRUE-Scale/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Proszę o pomoc jeśli jest takowa możliwa. Otóż od paru dni mam nowego kompa z Windows Vista. I okazało się że nie mogę zainstalować na nim symulatora Aerofly :evil:

I tutaj pojawia sie moje pytanie. Czy da rade na Viście polatać na tym symulatorze, czy jest jakis emulator czy nie wiem co żeby to działało?

 

Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.