Skocz do zawartości

Symulatory i modele do 3D


Ładziak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A to że jest, to na stronce Realflight można podpatrzeć :lol:

Bodajże cena na stronce 100$RFG4

 

 

Ale dobrze że powiedziałeś:D (już trochę i tak jest na tej stronce info o nim:P)

 

 

A wymagania ma takie same jak RFG3 :shock: Minimalne oczywiście, wiec powinien mi pójść... Teraz tylko czekać na jakąś okazje :devil:

 

Myliłem się, takie same tylko wymaga shaderów (mini. 1,4)

 

 

Panowie mam pewien problem ze swoim RFG3. Przeinstalowywałem go nawet 3 i 3,5 i nie pomogło. Niniejszym wyskakuje mi taki błąd przy włączeniu śmigłowca jakiegoś:

File not found: o:\rvf3\image\shaders\ShadowCastDirectional2flex.fx

Klikam ok.

i to samo aż do wyłączenia symulatora.

 

W zależności od śmigłowca pojawia się błąd z inną końcówka. Ale wszystkie mają początek File not found: o:\rvf3\image\

I co mam zrobić? Nie chcą mi smiglowce działać, dawniej działały

 

 

A jeszcze jedno pytanie, jak mam wy trymować gaz? Mam na -17% i nie wiem jak tym ruszyć? Trymer mi działa na przepustnicy w jedną stronę i nie wiem jak to wyłaczyć (nadajnik. Optic 6 Sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego co wiem, ze znanych mi symulatorów to najnowszy rfg4 działa na tym. Jest na stronie producenta opis 8) Tyle ze to kolejny wydatek :? Vista powinna znaleźć kabel, czegoś tu nie łapie :x A tak nawiasem Vista to nie za ciekawy "operator" systemu :D Ale to tylko nawiasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam takie zdanie o tym systemie problem w tym że iekszośc nowych sprzętów sprzedawanych jest z tym s.......em :(

Vista powinna znaleźć kabel, czegoś tu nie łapie
sam kabelek znajduje problemy zaczynają się w momencie odpalania programu jakieś komunikaty o braku zgodności z systemem i takie duperszwance bez rozwiązania :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za drugiego posta ale chciałem uzyskać odpowiedź a jak bym edytował żadnej zmianki by nie było i nikt by nie zauważył :roll: To takie małe pytanie, w jakim porgramie można takie modele robić do RFG3,5 ? Bo chyba ktoś je wykonał na tej stronie: http://www.knifeedge.com/forums/downloads.php?do=cat&id=125

 

(jakoś nie zadowalają mnie te modele tam :x )

 

I czy ciężko zaprojektować takie coś? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jedna jest przeszkoda dla posiadaczy starszych kart graficznych. Wymaga pixelshaders 1,4 bodajże. Czyli trzeba mieć kartę w miarę :? A wie ktoś może jak holować szybowiec w rfg 3.5 O ile da radę, bez drugiego nadajnika podpitego (bo chyba da rade podpiąć, gdzieś czytałem :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko :P Allegro, widziałem ostatnio, http://rcskorpion.pl/ , e-bay. Hmm... W wielu że tak powiem "ekskluzywnych" sklepach modelarskich jest. A jak pewnie i w "zwykłym" poprosisz, to Ci ściągną z hurtowni czy czego tam :D (ekskluzywny chodzi mi tu oto że posiadają rzeczy z tych wyższych półek. Rozumiecie ;) )

Nauczyłem się na forum: Google Twoim przyjacielem. Znalazłem oferty właśnie tam ostatnio :wink: (Chyba nie da rady holować w rfg 3,5 ? jeszcze postaram się poszukać, ale ostatnio tym sposobem włączyłem coś czego nie umiałem wyłączyć, po 20minutach główkowania wyłączyłem jako :oops: )

 

Ludzie trochę opamiętania !

 

Może pan/kolega (nie wiem jak mam się zwracać) nie ma czasu poszukać ostatnio. I tak bywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć!

 

Jaki model polecacie pod 3d w AFPD? najlepiej z linkiem, będę wdzięczny jak ktoś wrzuciłby coś na serwerek jakiś. Mówię o Extrze, Katanie i takich wynalazkach.

 

Modele mam różne, ale wiadomo, nie latałem nigdy takim to nie wiem czy realizm w miarę odwzorowany w symulatorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.