Skocz do zawartości

Symulatory i modele do 3D


Ładziak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gdzies moglbym je "powiesic" dla chetnych.

No wieszaj wieszaj, chetnie polatam czyms co realnie sie zachowuje. Dla mnie aeroflaj to zabawka, modele lataja zbyt "latwo". Najlepiej samoloty zachowuja sie w Reflexie XTR pod warunkiem dlugich i zmudnych ustawien we wlasciwosciach. Te ostatnie sa tam rozwiniete do granic mozliwosci; m. in. wartosc inercji poszczegolnych sterow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z RealFlight G3.5 i jestem z niego naprawdę zadowolony. Wcześniej latałem na AFPD ale po pewnym czasie zauważyłem że wszystko na nim wychodzi (akrobacje) bardzo łatwo i jak wspomniał Pan Darek to zawis się robi baardzo łatwo a jak się przesiadłem na RF to to już inna bajka - jest trudniej, większy realizm lotu.

A sprzęt mam taki:

AMD sempron 1,4 Ghz 64 bitowy

Płyta ASUS K8N

Grafika Radeon Ati 9550 128mb

I NIESTETY JEST TO ZA MAŁOO!! :evil: :evil:

Latać się da ale wszystko jak jest na LOW to wtedy chodzi po japońsku czyli jakotako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

co jakiś czas pokazuje się coś na allegro interfejs

 

ups... leń ze mnie, albo ślepiec. Wszędzie widziałem ale tylko do FMS :):)

Dzięki za pomoc. Interfejs kupiony. Gdyby to był mój topic to byłoby po kliku na "pomógł" ale się ni da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.