Skocz do zawartości

Forumowy kalendarz na rok 2013?


qba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Jeszcze jedna propozycja szaty graficznej, skoro o tym mowa. Może poprosty tak, aby kalendarz był mniej, a bardziej modelarski ???

 

Ta szata przestaje mieć cokolwiek wspólnego z kalendarzem a staje się modelarską wystawą fotograficzną. Moim zdaniem za drobne te dni miesiąca.

Mało czytelne to wszystko.

Gdzie tu idea kalendarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szata przestaje mieć cokolwiek wspólnego z kalendarzem a staje się modelarską wystawą fotograficzną. Moim zdaniem za drobne te dni miesiąca.

Mało czytelne to wszystko.

Gdzie tu idea kalendarza?

 

Popieram Janka ...

Kalendarz powinien łączyć coś dla oka (ukłon w stronę miłych zdjęć) oraz funkcjonalność, a ta to przede wszystkim kawałek miejsca przy dacie, żeby można było coś wpisać, zanotować itp.

 

OK! OK! Ja tylko zapytałem ;) Ale zdjęcie fajne prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś mi się zdaje, że całe przedsięwzięcie powstało trochę za późno. A z drugiej strony kto powiedział że miało by być na Nowy Rok?

 

A może kalendarz najlepsze modele esa? Tego by było dużo i łatwo;)

 

Nie musi być łatwo. Same ESA to byłoby nudne.

Spokojnie, po mału wszystko dojdzie do ładu. Na razie przeżywajmy nadejście Nowego 2013 Roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.