Skocz do zawartości

Full HD za 10zł


Pietuh

Rekomendowane odpowiedzi

"

Towar wysyłamy tuż po otrzymaniu pieniędzy na konto. Preferujemy Konto payU.

 

- Czas wysyłki listem ekonomicznym obudowy iPhone to 1-4 tyg. (większość przesyłek dociera w tym czasie do klienta, czasami wysyłka może potrwać 14 dni, nasza oferta jest przeznaczona dla klientów, którzy chcą kupić towar w najniższej cenie na allegro, klikając Kup Teraz przyjmujesz te warunki). "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak zachowa się sprzedawca.

Allegro już od dawna ucieka od problemów które musiałoby rozwiązywać i ma gdzieś takie pomyłki.

Sprzedający albo poniesie stratę i powysyła te kamery albo najpewniej przeprosi za pomyłkę, odda kasę i będzie liczył że nie dostanie negatywnego komentarza. A jeśli nawet kilka dostanie to podpisze je stosownie, że jego pomyłka i zwrócił kupującemu poniesione koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co tutaj chodzi ale kupiłem 2szt. jedną za 10zł i teraz tą za 35zł

za jedną już dostałem zwrot, oraz takiego maila:

 

Witam!

Piszę do Pana/Pani w sprawie zakupionego przedmiotu z aukcji nr: 2815171353

Przykro mi poinformować ale zaszła pomyłka. Zamiast ceny wpisano ilość przedmiotów dlatego też jeżeli Państwo wpłacili pieniadze zostaną one zwrócone.

Proszę potraktować aukcje jak by jej nie było ponieważ towar nie zostanie wysłany w zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam!

Zobaczymy co będzie z tą kamerką za 35zł. Jeśli mi się ten numer powtórzy to sprawy nie popuszczę. Wystąpię na drogę sądową bo wygląda na to że polubownie ten koleś sprawy załatwić nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, jaką obudowę Tytuł aukcji sugeruje na kamerę, początek także nie daje żadnych wątpliwości

Witam przedmiotem aukcji jest nowa Kamera sportowa Full HD 1080p

Zdjęcia również, W skład zestawu nie wchodzi obudowa od iphone, więc jakiś tam dopisek chyba mało zmienia, skoro aukcja dotyczy czego innego. Co więcej w tym dopisku jest mowa o liście ekonomicznym, a w dostępnych opcjach wysyłki kamery jest tylko paczka ekonomiczna, więc co innego. Na aukcji kamery za 300zł też jest tako dopisek, więc mielibyśmy kupić obudowę prawie za cenę telefonu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będzie z tą kamerką za 35zł. Jeśli mi się ten numer powtórzy to sprawy nie popuszczę. Wystąpię na drogę sądową bo wygląda na to że polubownie ten koleś sprawy załatwić nie chce.

 

Trzymam Cię za słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.