Skocz do zawartości

Tani dwusulnikowiec (porady)


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Srurututu... a ile godzin (minut, sekund) wylatales w tym roku? I jak to sie ma do liczby Twoich postow? Ale sprezaj sie, to polatamy razem, na 3 samoloty, bo jeszcze jeden RWD sie w poznaniu robi.. Zycze szybkiego ukonczenia, ty przy kompie plodisz posty, a ja dzisiaj mimo wiatru polatalem..

 

Baxter12

P.S.

A Falkona sam sobie oblatasz, jak na rwd sie latac nauczysz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie budowałem skrzydła do RWD-5 i mimo iż zastosowałem sposób wyginania depronu jaki opisałem depron pęka. Musze kupić po prostu rowkowany.

Co do dwu silnikowca to raczej tego nie zbuduję co podałem ponieważ nie jest jasny w budowie (plany nie dokładne)

 

Mam takie materiały:

 

-1x sklejka 3mm (wym.250x510)

-2x balsa 2mm (wym.10x1000)

-1x balsa 5mm (wym.10x1000)

-2x spływ 5x30mm

-4x listewka sosnowa 5x4mm

-4x listewka sosnowa 5x5mm

 

I czy zna ktoś plany jakiegoś modelu dwu silnikowego ewentualnie na wieżycce.

Proszę na konkretne odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krychol już nie mogę czy uważasz że ktoś weźmie spis materiałów jakie posiadasz i będzie przegladał plany aby sie dopasować do tego co posiadasz? Proszę wyluzuj trochę z pisaniem takich postów , weź się i skończ tego RWD i w końcu polataj idzie teraz idealny sezon na obloty mało wieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem ,że pod takie materiały tylko że takie posiadam oczywiście mogę dokupić.

Jeżeli nikt nie podaje szczególnych propozycji to może jakieś ciekawe plany modelu górnopłata na 1 silnik tak około 1300mm rozp.Najważniejsze by był łatwy w budowie i miał dobrą jasne plany.

 

Rwd kończę lecz muszę kupić 3mm rowkowany depron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci rowkowany depron? Giecie depronu bylo juz omawiane 100x. trzeba go grzac susarka do wlosow i powoli zaginac, zegnie sie na pewno... mnie sie zgial, wiec tobie tez sie zegnie.

Jak bedziesz mial problem to ci pomoge, bo juz nie moge czytac twojego marudzenia...

Ten gornoplat ktorego plany szukasz co ma rozpietosc 130 cm, pelna dokumentacje budowy i jest latwy w pilotazu to jest ten RWD ktorego juz dawo powinienes skonczyc, latwiejszego nie ma. Nie ma takich ktore sie same robia..

Jak bedziesz nadal mial problem z gieciem skrzydel to pokaze ci jak sie to robi. Daj znac

Skype< baxter12

 

Baxter12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie budowałem skrzydła do RWD-5 i mimo iż zastosowałem sposób wyginania depronu jaki opisałem depron pęka. Musze kupić po prostu rowkowany.

 

 

Po prostu jestem pod wrażeniem, chłopie jesteś niesamowity, wpierw opisujesz sposób gięcia depronu, a potem depron gięty tym sposobem Ci pęka. Powiem więcej, sam tego sposobu używam od dwóch lat ( od początku swej zabawy z depronem ) i ani razu nic mi nie pękło. A może pomyliłeś kawałek sklejki lub laminatu z depronem.

Znając życie rowkowany też Ci popęka i co wtedy ?

 

A może zmień hobby, zapisz się na forum "zbieraczy słoików po musztardzie", albo na forum "konstruktorów maszyny do łapania kogutów".

 

Sorry Krychol za moją pełną sarkazmu ( to takie trudne słowo ) reakcję na Twoje poczynania, a raczej posty. Ale uwierz stary czasami "trza" dac komuś ostro w łeb póki nie jest za późno. Jestem ufny iż jeszcze będą z Ciebie ludzie, ale zacznij w końcu słuchać innych i tego co do Ciebie mówią, bo oni robią to naprawdę w dobrej wierze, gdyby było inaczej posty pisane przez Ciebie byłyby przez wszystkich ignorowane i pisałbyś synku sam do siebie. A do tego forum nie jest Ci potrzebne.

 

Skończ w końcu tego RWD i przestań się wygłupiać z szukaniem kolejnych planów kolejnych wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.