Skocz do zawartości

Tani dwusulnikowiec (porady)


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Witam iż mam obecnie 100zł (na same materiały nie licząc foli) chciał bym zbudować za tą kwotę jakiegoś dwu silnikowca pod takie oto wyp.

silnik

http://allegro.pl/item272...z_rcpro_pl.html

 

pakiet

http://nastik.pl/pakiet-l...rak-p-1226.html

 

i do tego jakieś dwa regulatorki

Jeśli ktoś zna plany balsowe jakiegoś balsowego modelu tak ok. 1,3m rozp.

Model chciał bym żeby był w stylu tego:

http://asmodelhobby.webpark.pl/PARTENWIA.htm

Za podanie jakich kolwiek planów będę bardzo wdzięczny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze Viktor 800 Jaroslawa Hajduka

półmakieta silniki 400 ( rozpietosc 1330mm )

Plany młody technik 9/97 bardzo ladny i prosty model sam sie zastanawiam nad budowa na 2 silniki 3f jak by co moge zeskanowac niestety mam tylko ksero planu z opisem .

Jest tez kilka planow w ksiązce sekrety modeli z napedem elektrycznym.

Taxi rozpietosc 1500mm

P-68 Viktor rozpietosc 1300mm

Italair F-20 rozpietosc 1300mm

Pozdrawiam Slawomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zna ktoś plany takiego modelu to bardzo bym prosił bo jutro akurat jadę do modelarskiego i kupił bym materiały. Ten model co podałem to mógł bym zbudować ale mógł by mi ktoś wyjaśnić jak dokładnie zrobić kadłub?Jeżeli ktoś zna plany dwu silnikowego modelu z lepszą dokumentacją i pełno balsowym kadłubie to plany mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś sobie zrobił ten model ale nie wiesz jak zrobić kadłub...może do wróżki pójdź :devil:

Zacząłeś dobry model - RWD, znudził się, czy już skończony? Weż zamiast wyszukiwać co raz to inne plany ukończ najpierw deproniaka. A przede wszystkim mierz zamiary na siły, a z tymi to u ciebie marnie...

Po co pytasz czy ten, czy tamten będzie dobry? to my mamy je robić czy ty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zna ktoś plany takiego modelu to bardzo bym prosił bo jutro akurat jadę do modelarskiego i kupił bym materiały.

 

Jadę do modelarskiego i przy okazji bym kupił materiały,a jadę po depron na skrzydła do rwd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krychol umówmy się, że jak skończysz tego RWD i go oblatasz i pokażesz nam fotki że tak było, to wtedy zaczniesz zastanawiać się na innym, TROCHE bardziej skomplikowanym modelem. Bo jak narazie to cała para jaka w tobie drzemie idzie w gwizdek.

 

Mozemy sie umowic tak Krychol robi model, a ja go sprawdze i pomoge oblatywac.

 

 

Baxter12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.