Skocz do zawartości

XT60 czy T-Dean


robertus

Rekomendowane odpowiedzi

XT60 są rewelacyjne, również ich używam. Bardzo podobne do XT60, oparte o golda 3,5mm, są niebieskie konektory DC3:

 

http://www.modelemax.pl/product_info.php?products_id=8188

 

http://www.modelemax.pl/product_info.php?products_id=8188

 

Można je spotkać przy nowych pakietach Dualsky (choć osobiście nie lubię tych akumulatorów). Zarówno XT60 jak i DC3 pasują do siebie nawzajem, czyli np. możemy mieć akumulator ze złączem DC3 a przy regulatorze konektor XT60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja też przesiadłem się na XT60 i uważam, że są niezłe, choć w jednym pękła mi obudowa podczas próby rozłączenia złącza (było zimno a złacze mocno trzymało).

 

Pozdrawiam

Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Używam jednych i drugich, tzn. XT60 i T-deans. Dość długo już korzystam z Accucell'a 6, który wszystkie kabelki miał z T-deans'ami, a nowsze akumulatory przychodziły z XT60, z lenistwa zrobiłem przejściówki, dwie, bo koledzy posiadają ładowarki z wyjściami XT60 i tak mam święty spokój, oczywiście do czasu, aż nasi skośnoocy kuzyni nie zaczną masowo stosować jeszcze innych wtyczek...ale wtedy spróbuję porobić trójniki ;)

Moim zdaniem XT60 trudniej się rozpinają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość a7498787

Przesiadłem się na XT60, wg mnie znacznie lepiej się spinają i rozpinają od T-Dinsów. Jednocześnie są pewne w spięciu. Ładowarke mam na Xt-60.

Zostało mi w paru miejscach jeszcze T-Deans,ale do nich dorobiłem krótką przejściówkę.

 

to:

734913_506284032748977_1422814546_n.jpg

 

Jest fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.