Skocz do zawartości

Nauka latania - poszukuję instruktora


wicherek899

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Poszukuję instruktora/nauczyciela albo modelarza koniecznie doświadczonego, który nauczy latać mojego ojca.

Jest model, aparatura, wszystko gotowe do lotu.

Nauka od a do z.

Sandomierz, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Mielec, i okolice. W ostateczności Kraków. Zna ktoś kogoś?

Wesołych! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że największą satysfakcję przyniesie samodzielne pokonanie strachu i nauka na tanim modelu piankowym gdzieś w polu.

Modelarze są różni. Może spotkasz takiego, który pomoże i wytłumaczy a może będzie stał obok i śmiał się pod nosem z rozbijanego modelu.

 

 

Ten dyplom to chyba jakiś żart. Taka pomoc w pierwszym locie - więcej na prawdę nie potrzeba osobie która rozumie jak działa model - powinna odbywać się w koleżeńskim nastawieniu, na jakimś modelarskim lotnisku, a zapłatą powinno być "dziękuję".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec jest obeznany z budową samolotu, kiedyś budował swoje modele ręcznie od podstaw. Ale były to głównie latające swodobnie i na uwięzi. RC latał jakiś czas temu, ale tylko jednorazowo.

Powiedzcie koledzy proszę, czy jest możliwość podłączenia 2 aparatur pod 1 odbiornik?

Mam tu na myśli sytuację:

1 model - podłączony mój ojciec na graupnerze mx-12 hott i ktoś jeszcze, żeby asekurować jego sterowanie? Coś jak w elce przy nauce jazdy z pedałami u instuktora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witajcie,

Poszukuję instruktora/nauczyciela albo modelarza koniecznie doświadczonego, który nauczy latać mojego ojca.

Jest model, aparatura, wszystko gotowe do lotu.

Nauka od a do z.

Sandomierz, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Mielec, i okolice. W ostateczności Kraków. Zna ktoś kogoś?

Wesołych! :)

 

Mogę podszkolić w stalowej woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.