Skocz do zawartości

Wstęgi w F3P/F6B- pytanie


GEX999

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam pytanie jak przymocować wstęgi do halówki, aby odczepiły się w konkretnym momencie? Nie interesują mnie dodatkowe serwa, ani żadne układy których waga przekracza 3g.

Przykłady:

Nie mam żadnego dobrego pomysłu.

Proszę pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada. W Polsce nie dostanę mniejszego serwa niż 2,5g za godne pieniądze, zza granicy nie chcę. Tym bardziej, że samo takie serwo w rzeczywistości będzie ważyć pewnie ze 3,5g bez "odciążania".

Na tym filmiku widać, że Pan Jacek nie naciska niczego co obsługuje dodatkowy kanał, kiedy wstęgi odpadają, chyba, że ja źle widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle patrzysz. Jacek używając przełącznika wyzwala taśmy serwomechanizmem. Oryginalny system zaczerpnął od Naszego kolegi Markusa Zolitscha. Sam używałem podobnego systemu do zrzutu papierków.

Jednak ten system jest średnio pewny i zdarzało się, że wyczepiała się tylko jedna tasiemka. Przez to można przegrać zawody.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.