Skocz do zawartości

Accucel 6 jako ładowarka do telefonu


Oskar_M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym naładować telefon będąc na mieście, i w sumie ładowarka z pakietem 3s byłaby niezłym mobilnym rozwiązaniem ustawiając program LiPo 1s. Jest to wykonalne, jednakże mam pytanie odnośnie samego ładowania, jeżeli posiadam końcówkę złącza mini usb to czy mógłbym użyć go jak przy dedykowanej ładowarce? Chodzi o ładowanie na bieżąco prądem 0,5C-1C.. Mało jest tematów tego typu ale znalazłem opinię, że raczej (jak już) zalecane jest ładowanie baterii poza telefonem.

 

Pozdrawiam

Oskar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę to pytanie natury "czy da się?" ale chodziło mi o niezależne źródło zasilania gdy nie mam do dyspozycji konaków, zapalniczek samochodowych itp. Marcin K. dziękuję za odpowiedź, generalnie chodziło mi o to czy ładować w telefonie czy też poza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie ładuj poza bo nigdy nie wiadomo czy w tel nie idzie przez jakis układ do bat czy bezpośrednio. No i jest bezpieczniej. Jak wiemy litowe pakiety lubią puchnąc i eksplodować i szkoda zeby to sie stalo w tel.

Jak mowisz o awaryjnym ładowaniu to lepiej pomyslec o mobilnej ladowarce na 4 paluszki(mozna zastosować akt nimh) dostępnej w marketach i sklepach z akcesoriami tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.