Skocz do zawartości

D.E.B.I.L.E. ruszają :):):):):):):):):):)


-==PEGAZ==-

Rekomendowane odpowiedzi

nooo to juz sa skrzydla laminatowe na rdzeniu styrodurowym

Poprostu depron jest czyms,co sie wg mnie nie nadaje do budowy modeli,i ktoś reklamujac haslo "nie bedzie balsiak plul nam w twarz ni dzieci nam celonil" powinien sie domyslec spotka sie z przeciwem. Dlaczego depron?? Bo jak zamocujesz silnik do depronu to mozesz krecic 3d?

Jakoś żaden z Was nie potrafi dać inteligentnego przykładu dlaczego nie depron

Raczej nikt nie mial okazji.

Depron sie mnie,jest bardzo nietrwały,nie da sie uzyskac blysk powierzchni na samym depronie...za dobrze sie pali,a raczej spala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja uwazam tak. Balsa to drewno, z czego byl pierwszy samolot? Z drewna. Modelarstwo lotnicze kiedy zostalo wprowadzone w zycie opieralo sie glownie na modelach ktore beda konstrukcja przypominac prawdziwe statki powietrzne. A ja chce aby modelarstwo lotnicze bylo modelarstem lotniczym a nie lotniczo-budowlanym. Oczywiscie modele depronowe wykonczone jak modele A-skota, Motylastego (mowa o totach), F-150 sa pieknie wykonczone i do nich nic niemam... ale takie deprony ktore ktos owija tasma pakowa albo maluje markerem... ehh.......... no coz takie zycie, cos sie jednemu podoba a cos innemu nie i tyle.

A klub "Debile" odbieralem jako jakis zart. Tyle mam do tego tematu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam powstanie grup bedacych zwolennikami i przeciwnikami depronu zupelnie nie przeszkadza - oby nie bylo tylko wojny o to co jest lepsze i dlaczego.

 

Teq - tylko do Ciebie mala uwaga:

 

zmien logo swojego crew na mniejsze, zobacz jak na stronie postuje kilku Antydebili to az pomaranczowo sie robi, logo Motylastego ladniejsze, bardziej czytelne i nie takie 'rzucajace' sie w oczy

 

to tylko taka sugestia moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się modele z gołego depronu (po prostu brzydkie są !) ,ani oklejane taśmą. Model zrobiony jak ToTo2 to już sztuka ,ale taki np. model 3D o płaskim kadłubie ,płaskich skrzydłach to wygląda jak by komuś uciekł z pod podłogi !

 

a jak plaski 3d jest z balsy to juz jest ladny?

c71d16ce4197c6db.jpg

Liczy sie wykonanie a nie material.

 

Jednoczesnie piszecie, ze A-skot, Motylasty i inni buduja swietne modele z depronu, i ze buduja imitacje latadel elektrycznych.

Ta dyskusja nad wyzszoscia jednego materialu nad drugim jak zwykle jest bez sensu i tylko zasmieca watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to popełniłeś ?

Tak :) Na sdwoje usprawiedliwienie mam tylko to, ze byl rok 1999, poziom moich umiejetnosci manualnych i wiedzy byl nizszy nawet od terazniejszego :lol:

Dodam jeszcze, ze to pierwszy moj ukonczony i jednoczesnie najszkaradniejszy model jaki widzialem na zywo(wlacznie z plastikami i kartonami).

Teraz mozecie mnie zrownac z ziemia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek weź kilka silników VP !! Poszukamy jakiś depronów w Krakowie ;D SPALIMY JE :devil:

A jeśli chodzi o awanturę... Wystawiłem to po części dla żartu ,a po części dla pokazania że wielu nie cierpi depronu. Myślę że wszyscy na forum są równi (no prawie... wiadomo o czym mówię :wink: ) i każdy może swoje zdanie przedstawić ,i się z nim afiszować. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żartowałem, ale widzę młodzież bojowo nastawiona. :shock:

 

Może umówmy się ,że derpon ,balsa , to po prostu materiał , a co z niego wyjdzie to zależy od tego komu jaki talent i ochotę matka natura dała.

 

Chyba najpiękniejsza makietka naszego orlika jest właśnie z depronu ,a model wielkością bije nawet te sporysze spalinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.