Skocz do zawartości

Kto lata w zimie?


Urhel

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu dorobiłem się kamerki i dzisiaj nie wytrzymałem i musiałem przetestować.

Pogoda paskudna ponuro, zimno i wiało strasznie ,ale lot się odbył.

Kamerka FlyCamOne V2 ECO ACME

Obraz troszeczke stracił na jakości po obróbce ale i tak szału nie ma.

no i rzucało modelem w powietrzu.

 

[http://youtu.be/UjNv_j3yIEA]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwo, dla mnie filmik jest super - PRAWDA CZASU - PRAWDA EKRANU. Wnukom pokażesz w jakich ciężkich czasach żył dziadek, kwiecień, śnieg po pas, wiatr czapki z głów zrywał, a dziadek latał, bo taki był zapalony modelarz... Ja Ci szczerze gratuluję -- pozdrawiam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Zagłębiowską, a Mikołajczyka pozostał skrawek niezabetonowanego Sosnowca z brzozowym laskiem. Taka oaza spokoju, białego śniegu i braku przechodniów. Na większe samoloty ciut mało miejsca, bo wokoło różnorodne firmy i budowle z kamerami, strażnikami i ogrodzeniami, ale dla quadrocoptera teren wymarzony. Na dodatek, na chwilkę wyjrzało słońce, gdyby jeszcze wiatr nie wiał, ale wtedy szczęścia było by za wiele...

 

 

...a tak na marginesie, wszystkim wątpiącym, że dalej latamy w zimie proponuję wyjrzeć przez okno. Zima to śnieg, wiosna to kwiatki, a za oknem co jest?

 

pozdrawiam ciepło wszystkich zmarzniętych Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/zMYvKrdKJFY

 

W sobote troche polatalismy, pogoda dopisala :)

Flmik to pierwszy start po zjechaniu sie na miejsce ,niestety przestrzen powietrzna była już zajeta przez ptaszysko krążące nad łąką , nie obyło się bez zgrzytów.Myslałem ,że go pogonie warczącym samolotem latając mu za ogonem....i chyba mu się to nie spodobało bo chwile później to ptaszysko pogoniło biednego FunCuba ...ale nas bylo wiecej :D i w końcu odpuścił i odleciał. Ale sytuacja sama w sobie byla zabawna :lol:

szkoda ,że kamera na pokładzie najciekawszych sytuacji nie uchwyciła. kolejne loty z tego dnia dodam w najbliższych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latamy dalej w zimie- a przecież są już pierwsze odznaki wiosny; tu i ówdzie oprócz ptaków, które się pośpieszyły z powrotem, pojawiły się pierwsze modele na drzewach. Wykonałem dzisiaj 4 loty, ale w trzecim, podczas startu, bojąc się, że wjadę w kupę śniegu wyrwałem bez prędkości i na nadkrytycznych kątach, z zaciągnięta wysokością kontynuowałem lot, to znaczy model kontynuował, wybierając też kierunek. Celem była śliwka. Po użyciu drabiny, ponieważ uszkodzeń nie było, poleciałem znowu. Ale zdjęcie faktycznie wiosenne.post-3566-0-73027600-1365364477_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby GiulioN nie czuł się samotnie wśród latających samolotami, zamieszczam filmik z moimi Kolegami latającymi i tym, i tym. W niedzielę, pierwszy raz w tym roku, uruchomili Belta i KDS-a.

 

 

pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.