Skocz do zawartości

Kto lata w zimie?


Urhel

Rekomendowane odpowiedzi

GODZINA 7:45 RANO -PIEKNIE BEZ WIETRZNIE !



http://youtu.be/rzBc4WcmC0o

 

27,01,2013 JEZIORO MIEJSKIE - WIATEREK BYL SPORY I NIESTETY SIADŁ PAKIET PRZY PODCHODZENIU DO LĄDOWANIA

:(

IMAG0100.jpg

 

 

 

Klej Dragon Professional polimerowy, i cessna będzie jak nowa:). Ja swoją kliełem już dwa razy. Głowa do góry, nawet Maverick w Top Gun miał problemy!. Ja ten weekend nie latam, pogoda złam ciągle pada deszcz ze śniegiem, ale za tydzień to..biorę dwa modele cessne 182 i easy star I i kamere i lustrzankę, może zrobię cudne zdjęcie jak model będzie blisko mnie, nas.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Klej Dragon Professional polimerowy, i cessna będzie jak nowa:). Ja swoją kliełem już dwa razy. Głowa do góry, nawet Maverick w Top Gun miał problemy!. Ja ten weekend nie latam, pogoda złam ciągle pada deszcz ze śniegiem, ale za tydzień to..biorę dwa modele cessne 182 i easy star I i kamere i lustrzankę, może zrobię cudne zdjęcie jak model będzie blisko mnie, nas.. :)

Skrzydło sklejone 'Hemolanem' zresztą już było wcześniej naprawiane tym klejem i trzyma rewelacja,a gdzie indziej pękło , a nowe skrzydła od tego kadłuba leżą jeszcze dziewicze :)

 

Wysłane z TapTalka w moim HTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

O godzinie 13 powróciłem z lotniska Muchowiec - było wspaniale . Latałem spalinowym Zlinem 50 LS,startowałem na kołach bo śniegu w Katowicach 2cm!!! .Narty czekają w pogotowiu na lepsze warunki.

 

Pozdrawiam Lucjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzydło sklejone 'Hemolanem' zresztą już było wcześniej naprawiane tym klejem i trzyma rewelacja,a gdzie indziej pękło , a nowe skrzydła od tego kadłuba leżą jeszcze dziewicze :)

 

Wysłane z TapTalka w moim HTC

 

Procto Hemolan to maść na hemoroidy, a Chemolan B45 to jednoskładnikowy klej poliuretanowy. Uwaga, żeby nie pomylić :P

Pozdrawiam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Procto Hemolan to maść na hemoroidy, a Chemolan B45 to jednoskładnikowy klej poliuretanowy. Uwaga, żeby nie pomylić :P

Pozdrawiam Krzysztof

No tak dziękuję za uwagę i błąd ,maści nie używałem do tego klejenia :) CHEMOLAN B45 !

 

Wysłane z TapTalka w moim HTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu polatałem, w powietrzu byłem w sumie jakieś 30 minut, w tym czasie siadałem na ziemi 3 razy. Na lotnisku odkopałem sobie 200 metrów kw. na płycie, i...tylko raz udało mi się usiąść na tym miejscu bez kapotażu ... w efekcie coś mi się stało z silnikiem (albo reglem) i kiedy daję mu gazu od zera to silnik drga ... i już, nie kręci. Może jedna faza padła? Tutaj filmik na szybko zmontowany. A i brelok #11 przy temperaturach poniżej zera rozładowuje się w czasie od 6 do 10 minut...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 808#11 pada po 3 minutach, a #16 chodzi nieźle i się nie wyłącza. Dziś zamówię jeszcze jedną #16V2 ma lepsze oprogramowanie i traci tylko 10% klatek.

 

Podziwiam Was Panowie z Krakowa, nie ma lekko z tym śniegiem, za to zaoszczędzicie na opłatach w siłowni :). Ja puszczam z ręki, potem lądując ryję w zaspę, obmiatam model z grubsza, w domu suszę. Rosyjscy Koledzy modelarze zanurzają zamoczony silniki elektryczne w w szklaneczce spirytusu, potem go wypijają. Moją Żonę, jakoś nie przekonałem do tej metody.

Podobno pierwszy bocian przyleciał, kiedy zobaczył, że latamy.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysztof za docenienie naszych wysiłków, ale tak jak napisałeś - czego dla zdrowia się nie robi! A, tak na serio to patrząc na kolegów latających na nartach DECYZJA już jest - na przyszłą zimę zapisuję się do kadry narciarskiej.

Do odśnieżania pozostanie wtedy tylko dojście na lotnisko.

 

POZDR.>

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.