Skocz do zawartości

Za słaby regulator?


eiliat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja staram się tak tak dobierać pakiet i prąd silnikow żeby starczało na 0,1 godz (6min) - czyli dla pakietu 3S 2200 sumaryczny max. prąd to mniej więcej 22 A. Takie podejście pozwala latać swobodnie 6 minut i zostaje jeszcze 20-30% pojemności w zapasie.

Tak, ale jak obraz końcowy modelu tworzy się w czasie budowy to efekt końcowy może różnić sie od zamiarów. Model miał być początkowo jednosilnikowy więc pakiet 2200 był wystarczający. Potem projekt przeistoczył się w dwusilnikowy spalinowy by ostatecznie stać się dwusilnikowym elektrykiem. Ale z możliwością dodania trzeciego silnika jako atrapy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak obraz końcowy modelu tworzy się w czasie budowy to efekt końcowy może różnić sie od zamiarów. Model miał być początkowo jednosilnikowy więc pakiet 2200 był wystarczający. Potem projekt przeistoczył się w dwusilnikowy spalinowy by ostatecznie stać się dwusilnikowym elektrykiem. Ale z możliwością dodania trzeciego silnika jako atrapy :D

No to przy takim rozrzucie (od jednego do trzech silników) trudno cokolwiek dobrać na początku. To jest całkiem nowatorskie podejście do tematu pełna swoboda kompozycji i konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to wygląda na dwa pakiety? mnie się podoba :D.rozpiętosc to 130cm z haczykiem. Tak jak widać z całym wyposażeniem + folia + jakieś drobiazgi to góra 1300g do lotu. Jeden pakiet 3s 2200. Mam też wersję powiększoną o 30% na spalinę 7,5cm, która do lotu waży jakieś 2200g. Dlatego nie wiem skąd wzięło sie Twoje 3kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale miejsca pod pakiet już sie nie powiększy - siedzi w nosie modelu. Co prawda jest trochę luzu po włożeniu 3s 2200 ale nie wiem czy kolejne wyższe pojemności zmieściłyby się - więcej miejsca jest na szerokosć niż wysokości. Sprawdzałem i zmieszczą sie dwa 3s 1300 ale specjalnie kupiem 4 sztuki 2200 by były do tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.