Skocz do zawartości

os max 25fx jak zdemontowac korbowód z wału


telcom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bez żartów :rolleyes:, ale jak ja bym swoje motory tak rozkładał i składał jak ten gość z pierwszego linka, co dużo gada i nerwowe ruchy wykonuje, to akurat bym se długo popływał :wacko: Moim zdaniem do kitu ta prezentacja. Albo ja się nie znam... Ale może koledzy inne zdanie mają :)

 

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej osób będzie się od niego uczyło tym więcej producenci motorków na częściach zamiennych zarobią.

Jeśli o rozbieranie chodzi to niektóre motorki wymagają wyjęcia sworznia tłokowego przed demontażem korbowodu, inaczej nie da rady. Osobną kwestią jest właściwe powrotne zainstalowanie korbowodu. Warto zaznaczyć sobie jak był fabrycznie poskładany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Na filmie ładnie jest pokazane jak krok po kroku zdemontować. Czyli zaczyna się od wyciągniącia tulei inaczej nie da rady tak ?

 

Pytanie do A.C

 

Czy możesz opisać krok po kroku jak zdemontować to czy robić tak jak pokazuje film ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się,że już to pokazałem tu: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/33489-jak-rozebrac-motorek/ i na pewno dokończę ten temat :) W chwili obecnej ten OS od czasu do czasu jest "odpalany" na chwilę tylko po to,żeby z lekka zadymił i zawarczał :)

Popatrz dokładnie na zdjęcia, w razie czego pytaj :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.