Skocz do zawartości

Problemy z trenerkiem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sprobuje wrzucic jakis filmik a naprawa poszla szybko chociaz to wygladalo strasznie, nie bylo zle , dzis znowu byl kret ale nic sie nie stalo az bylem zdziwiony ale cos soe stalo niewiem czy ze silnikiem czy z regulatorem bo po podlaczeniu pakietu nie wydaje zasdnych dzwiekow nie liczy cel i po uruchomieniu drazka gazu silnik drzy jak by mial zwarcie jakies , niewim co zrobic.

 

wiem Robert dzieki tak mysle by uzyc epp a podwozie zdemontuje raczej , mojemu koledze dzis caly przod odszedl przy ladowaniu i wnetrznosci wyjechaly z samolotu wszsytkie, filmiki mam ale bym musial bez glosu wrzucic a niewiem jak to zrobic bo jest troche k.... itp :) , napiszcie jak to zrobiec to wrzuce jakies filmiki. pozdrawiam.

 

troche ciemno ale moze ktos cos pomoze niewiem czy to silnik padl czy ,regulator, no niestety nie wiem jak zamiescic plik z filmem , wyswietla mi sie ze plik jest zbyt duzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Tadek no jak widzisz na fotkache ale polatalem im latal dalej ale cos sie chyba uszkodzilo w reg albo ze silnikiem cis sie dzieje , po podlaczeniu pakietu stery chodza ale nie ma zadnego pikana z reg i po przesunieciu drazka gazu na maxa sinik brzeczy i raz daje w lewo raz w prawo co jest niewiem , ale ogolnie loty spoko tylko nie potrafie zamiescic filmikow nie mam poj ja to zrobic .i najlepiej bez glosu zeby bylo :) , moze cos podpowiesz a jak tam twoj migus nr 2 ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja Ci nic nie powiem na temat regla ;) co do Migusia nr 2 to się składa :P powoli co prawda ( pogoda się zrobiła więc jest troche mniej czasu ) ale się składa:) teoretycznie konstrukcja jest przemyślana. Czasem siadam i myślę czy wszystko jest ok :) I tak powoli do przodu :) Miguś nr 1 czeka jeszcze na porządne oblatanie ale jest już bardziej niż lepiej :)

 

Edit: masz PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk Kukliński

Moim zdaniem jest to wina silnika , kolego najlepiej było by podłączyć inny silnik i sprawdzić. Miałem kiedyś taki sam przypadek że silnik szarpał smiglem raz w lewo raz w prawo i była to wina silnika , był przerwany przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Tadzio dziekiza wyemitowanie filmu tez mi sie wydaje ze to w silniku druty na zwija pekly bo to po twardym ladowaniu sie pojawilo , tadek fajny oblot, zazdroszcze .

 

tadek a gdzie twoj oblot ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No ja już latałem. Tylko miałem mało kontrolowane lądowanie :D lada dzień odbuduje cessne i dalej w górę ;). Może wkońcu uda się cokolwiek nakręcić z lotów bo ostatnio nie ma chętnych na stanowisko kamerzysty :(

 

Miruś czym kręcisz z pokładu? W sumie to nawet dobra jakość wyszła;)

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.