Skocz do zawartości

Jaskółka - Biz - Legenda PRL'u


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

"Nitrocellon przelewa się litrami" dobre! Ja też w tym roku trochę przelałem. Po przesyceniu się tymi wielkimi Ultimatami,Extrami, wielkimi benzynami , zbudowałem od podstaw model Playboy z 1948r .Może nie powinienem psuć tematu jaskółkowego(admin jakby co to przeniesie) ale to też historia z cellonem w tle.Balsa z lat 70-tych z klocka odkryta w modelarni,japon,cellon z 1979 rozpuszczał się 2 tyg, silnik KMD 1989 (trochę młody wiek) i zero węgla, laminatów, kevlarów itp. Lata jak silnikówka , ale jak lata , bajka  :) Zdjęcie na wersalce jeszcze zimą. Pozdrawiam

post-546-0-87259200-1403769204_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwalę się naszą jaskółką która powstała w tym roku i jest w białostockich barwach. Piszę naszą gdyż ogólnie syn ją wykonywał z moją pomocą. Jest to nasz pierwszy model "drewniany" i nie ostatni. Druga jaskółeczka czeka na malowanie kadłuba a skrzydło jest w trakcie oklejania. A ja niedługo będę się zabierał za swój model oczywiście coś większego niż jaskółka.

post-13540-0-91814700-1403784209.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwalę się naszą jaskółką która powstała w tym roku i jest w białostockich barwach. Piszę naszą gdyż ogólnie syn ją wykonywał z moją pomocą. Jest to nasz pierwszy model "drewniany" i nie ostatni. Druga jaskółeczka czeka na malowanie kadłuba a skrzydło jest w trakcie oklejania. A ja niedługo będę się zabierał za swój model oczywiście coś większego niż jaskółka.

Poznaję te klimaty  ;) Modelarnia legendarnego Jurka Dzienisa, łaziłem po tej posadzce od chyba1978r i kleiłem jaskółki , czyżyki, perkozy i akrobatki  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaję te klimaty  ;) Modelarnia legendarnego Jurka Dzienisa, łaziłem po tej posadzce od chyba1978r i kleiłem jaskółki , czyżyki, perkozy i akrobatki  :D

 

W tej legendarnej modelarni w latach 90-tych zaopatrywałem się w silniki samozapłonowe do uwięzi i moje pierwsze żarowe MDSy  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.