Skocz do zawartości

RMS Vento vs. MPX Solius


plisken

Rekomendowane odpowiedzi

Ale opinii o nim prawie żadnych nie znalazłem niestety. Wczoraj jeszcze trafiłem na ASW-17 od pelikana/st-model/yuki - o nim ludzie piszą bardzo pozytywnie.

Szukam czegoś, co choć trochę będzie umiało łapać termikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale opinii o nim prawie żadnych nie znalazłem niestety. Wczoraj jeszcze trafiłem na ASW-17 od pelikana/st-model/yuki - o nim ludzie piszą bardzo pozytywnie.

Szukam czegoś, co choć trochę będzie umiało łapać termikę.

 

Producent twierdzi, że Solius jest uniwersalny, czyli rónież na termikę:

 

 

Whether you’re looking for long gliding

flights or lively aerobatics - the SOLIUS

always gives a good account of itself.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale opinii o nim prawie żadnych nie znalazłem niestety. Wczoraj jeszcze trafiłem na ASW-17 od pelikana/st-model/yuki - o nim ludzie piszą bardzo pozytywnie.

Szukam czegoś, co choć trochę będzie umiało łapać termikę.

 

 

Pewnie opinii szukales na polskich forach,widzialem ten model na targach,modeli MPX nie trzeba szczegolnie reklamowac,od dawna maja wyrobiona marke.Jest kilka testow i filmow,wyglada na model uniwersalny,mozna troche poszalec i spokojnie polatac w termice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę się jednak skłaniał ku szybowcom konstrukcyjnym. Moją uwagę zwrócił także szybowiec Bliss z topmodel. Konstrukcja podobna do Sweta, tylko nieco większy (1970mm) i usterzenie V. Wg opisu jest to typowy model na termikę... ciekawa propozycja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.