Skocz do zawartości

XII Ogólnopolski Piknik Modelarski Wilcze Laski 2013


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

W Pile to nie ma nic do "załatwiania" tam to w zasadzie wszystko jest już z definicji ZAŁATWIONE.

Jeśli chodzi o Piłę to sprawa jest beznadziejna, od kilku lat nie idzie tu nic zrobić z uwagi na toczone rozgrywki personalne, niby jest aeroklub ale zarządcą terenu jest miasto/mosir. Nie załatwi się nic bez promocji miasta udziału tv/radia. Nam wystarczyłoby aby dali nam termin do dyspozycji z gwarancją używania terenu a na to nie ma szans. Przyjdzie taki czas jak w innych krajach, prywatny teren i możesz coś zdziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Wam chłopaki w tym roku nie wyszło, to zapraszamy pod koniec czerwca na piknik do Radawca. Nie będzie to na pewno impreza ogólnopolska ale u nas zawsze jest wesoło i atmosfera o jakiej tylko marzyć. Imprezę w tym roku planujemy na 2 dni, mniej więcej wygląda to zawsze tak jak w linku:

 

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/28990-kolejny-wspanialy-piknik-modelarski-w-radawcu/

 

Parę filmików znajdziecie też na yutubie.

 

Przyjeżdżają do nas koledzy z całej Polski. Będzie nam bardzo miło poznać nowych kolegów i ich wspaniałe modele.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też napisałem, że w Pile to raczej marne widoki na prawdziwy piknik.

Jakieś rozdmuchane zawody, najlepiej międzynarodowe, kamery online w każdym namiocie itp. hehe Bigbrother normalnie.

Choć nie ma się czemu dziwić, skoro teren nie przynosi jakiś wymiernych dochodów to chociaż niech będzie reklamówką.

 

Czekamy na wieści od Piotra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Piłę to sprawa jest beznadziejna, od kilku lat nie idzie tu nic zrobić z uwagi na toczone rozgrywki personalne, niby jest aeroklub ale zarządcą terenu jest miasto/mosir. Nie załatwi się nic bez promocji miasta udziału tv/radia. Nam wystarczyłoby aby dali nam termin do dyspozycji z gwarancją używania terenu a na to nie ma szans. Przyjdzie taki czas jak w innych krajach, prywatny teren i możesz coś zdziałać.

 

No popatrz Darku ... a jak mówiłem jak to będzie wyglądało to wszyscy krakali że jestem czarnowidzem... Zmieniają się niby władze w mieście ale klika kolesi pozostała ta sama . :wacko: potrafią tylko brac dla siebie dlatego będzie jak mówiłem . Smutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jutro napiszę już oficjalnie czy piknik się odbędzie.

Czy Piotr poprowadzi ten piknik to jeszcze nie wiadomo. Ja osobiście rozumiem Piotra ponieważ wysiłek organizacyjny jest ogromny i czasami trzeba odpocząć i naładować akumulatory żeby w przyszłych latach było jeszcze lepiej.

Generalnie jest dość prawdopodobne, że Piknik się odbędzie. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie chciałbym oficjalnie ogłosić że:

 

XII Ogólnopolski Piknik Modelarski Wilcze Laski 2013

odbędzie się w dniach 16-18.08.2013

 

W tym roku będzie nieco inaczej ze względu na to, że to ja będę odpowiedzialny za całość.

Piknik będzie trochę skromniejszy jeśli chodzi o nagrody i wyposażenie. Po pierwsze kryzys po drugie na dzień dzisiejszy brak sponsorów. Do sierpnia pewnie coś się uda ale takiego wypasu jak w zeszłym roku to chyba nie dam rady załatwić :)

Gmina też nie za bardzo chce wypożyczyć sprzęt więc będziemy się musieli w tym roku obyć bez udogodnień.

 

W tym roku chciałbym aby w sposób szczególny zostali potraktowani młodzi modelarze. Chciałbym aby młodzi modelarze

w przedziale hm... 8-14/16 lat mieli własny konkurs. Jeśli znajdzie się min. 3 z Wicherkami to zrobimy standardowo konkurs Wicherkowy, ale jeśli nie to planuję zrobić konkurs typu Open czyli kto co ma i czym potrafi latać bez znaczenia czy RC czy swobodnie latający, ba nawet FOX z Multiplexa będzie dopuszczony do latania. :)Sobotnie południe będzie stało pod znakiem najmłodszych modelarzy. Czyli konkursy i pokazy. Szczegóły oraz regulamin uczestnictwa w Pikniku będzie opublikowany w późniejszym czasie.

 

Będą potrzebni wolontariusze do sędziowania i płeć piękna do biura zawodów. :D

Mam nadzieję, że się nie zawiodę na Was i zgłosi się kilka osób do sędziowania a dziewczyny pomogą w biurze. :)

 

Chciałbym również zaprosić jakąś eskadrę ESA. W zeszłym roku walki były bardzo popularne i było duże zainteresowanie.

Również w tym roku będę chciał zaprosić kolegów z forum obok czyli FPV aby przyjechali i zaprezentowali i nam klasycznym modelarzom jak i publiczności ten tak szybko rozwijający się kierunek modelarstwa.

 

Wszystkie pytania i uwagi mile widziane. Jeśli będę potrafił na wszystkie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość awiatik sosno

Konrad,

 

Panie i Panowie chciałbym oficjalnie ogłosić że:

 

XII Ogólnopolski Piknik Modelarski Wilcze Laski 2013

odbędzie się w dniach 16-18.08.2013

 

 

 

W tym roku chciałbym aby w sposób szczególny zostali potraktowani młodzi modelarze. Chciałbym aby młodzi modelarze

w przedziale hm... 8-14/16 lat mieli własny konkurs. Jeśli znajdzie się min. 3 z Wicherkami to zrobimy standardowo konkurs Wicherkowy, ale jeśli nie to planuję zrobić konkurs typu Open czyli kto co ma i czym potrafi latać bez znaczenia czy RC czy swobodnie latający, ba nawet FOX z Multiplexa będzie dopuszczony do latania. :)Sobotnie południe będzie stało pod znakiem najmłodszych modelarzy. Czyli konkursy i pokazy. Szczegóły oraz regulamin uczestnictwa w Pikniku będzie opublikowany w późniejszym czasie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem na :TAK.Niech ci młodzi się wykażą, Jeśli nic nam nie stanie na przeszkodzie to ekipa Modelarni Awiatik Sośno się pojawi.

A i pewnie jakiś drobiazg na nagrodę się znajdzie.

Pozdrawiam

Kostek.

p.s.

Wszelkie ustalenia to na Priva sobie dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli tylko nic nie stanie na przeszkodzie, to ja też się pojawie. Wicherek gotowy.

 

Ktoś wcześniej wspominał o tym ile razy można startować jednym modelem. Proponuję zapis: "Model, który w danej edycji pikniku zajął miejsce na podium, w następnej edycji nie może brać udziału w zawodach" lub "Model może wziąść udział w zawodach tylko raz" (albo coś podobnego). Będzie motywacja do budowy nowych lepszych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Wszystkich poinformować, że w tym roku odbędzie się Zlot Modelarski "LATAĆ KAŻDY MOŻE" 16-18.08.2013 Wilcze Laski zaś XII Ogólnopolski Piknik Wilcze Laski odbędzie się w 2014.

 

Nie mniej zapraszam jako organizator bardzo serdecznie. Będzie inaczej ale równie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.