Skocz do zawartości

jak zaprogramowac ESC z bec


miro-er1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem gdzieś na filmie model szybowca z rozkładaną wieżyczką. Tam właśnie było rozwiązanie ustawiające śmigło w pionie do składania.

Z tego co pamiętam było to śmigło jedno-łopatowe co jeszcze upraszczało sprawę składania. Nie była to mechaniczna blokada bo silnik zatrzymywał się i powoli przekręcał do potrzebnej pozycji. Więc chyba są takie regulatory, albo to czyjaś praca dyplomowa. Wymaga to niestety czujników halla w silniku.

 

Nie zmienia to faktu, że 99,5% dostępnych regulatorów takiej funkcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podłączę, wie ktoś może jak, zaprogramować regulator esc w modelach od lanyu? . Po włączeniu z gazem ustawionym na max wydaje 4 rowne bipy i tak w kółko. Chodzi mi o zaprogramowanie hamulca. Informacji szukam od kilku dni dosłownie wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który regulator Lanyu.Jeżeli z Phoenixa to ma hamulec,natomiast 40A z Cessny lub któregoś z warbirdów to z tego co pamiętam chyba nie mają opcji hamulca.Poza tym włączając hamulec w modelu warbirda zrobisz cobie kuku podczas podejścia do lądowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który regulator Lanyu.Jeżeli z Phoenixa to ma hamulec,natomiast 40A z Cessny lub któregoś z warbirdów to z tego co pamiętam chyba nie mają opcji hamulca.Poza tym włączając hamulec w modelu warbirda zrobisz cobie kuku podczas podejścia do lądowania.

No właśnie o warbirda mi chodzi ESC 35A. Dziękuję za info, wreszcie ktoś uratował mnie od kolejnych godzin bezpłodnych poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.