Skocz do zawartości

Mój EASY STar FPV


Killerus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na razie czekam jeszcze na brakujące serwo. W miedzyczasie, kilka razy tersowałem sobie nadajnik w domu i gdzies mam chyba przerwe, do raz jest sygnal nadawany, w gdy poruszam kablami to robia sie przerwy w nadawaniu. Dobrze, że to wyszło w domu, a nie w powietrzu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dostał strzał 5V napięciem, przy stabilizatorze 3.3V urwał mi się kabelek, i chyba przypadkowo dotknął nóżki, na którą przychodziło napięcie 5V. Odbjawy są takie, że zakłócenia w nadawanym sygnale są już w odległości 1,5 metra, jak przysłonie antene nadawczą, oraz duże zakłócenia, gdy poruszam anteną w różne kierunki. Wcześniej tego nie było, mogłem spokojnie wyjść z odbiornikiem, na koniec domu, pozamykać wszystkie drzwi i na obrazie nie było żadnej skazy !

Moim zdaniem padł TX, no cóż trzeba kupić nowy, ale tym razem kupie coś gotowego, najlepiej na 5V, by pominąć już ten jeden stabilizator napięcia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec co sie stalo.

Jesli na zasadzie chwilowego zwarcia z 5V to mogl polec.

Ja jade non stop z jednej celi lipo.Grzeje sie mocno-ale daje rade. (633-ale ten maly).

Znalazlem tez specyfikacje,ze niektore typy 633 dzialaja na 5V.

A ,,gotowiec'' rozni sie tylko tym , ze ma integralny stabilizator.

Ja bym dazyl raczej do 12V-znacznie bezpieczniejsze tolerancje.

Moze dzialac zasilany z pakietu napedowego (jesli dodasz filtr).

Dziala nawet na dwoch celach,ale nie probowalem na dluzsza mete,nie wiem jak sie zachowa ponizej-rozladowanie pakietu.

A jaki chcesz kupic Tx ?

Airwave nie jest taki zly,moze zamow tego mniejszego 633-podlaczenie w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i paczka z nadajnikiem wkońcu przyszła !!!

 

Dwie miłe niespodzianki, to cena 50$ oraz to, żę nadawca podaje, że jest to czaść do zabawki i urząd celny trzyma od tego łapy z daleka = 0 cła ;)

 

Szybkie podmontowanie pod elektryke w ES i test !!!

 

Działa super, wydaje mi się nawet, że lepiej niż poprzednik z AirWave'a

Teraz już tylko moge wyczekiwać weekendu ze słoneczkiem na niebie i odbędą się pierwsze próby :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 loty już za mną, ale nie latałem z kametą, na razie tylko loty próbne i nauka nowego modelu.

Z racji tego, że był mocny wiatr i model miał środek ciężkości przesunięty do tyłu, latanie było mordęgą. Nie mówiąc już o zmuszeniu modelu do lądowania :)

Ale ogólnie mam pozytywne wrażenia z oblotów, bardzo łatwo wyczuć model nawet przy silnym wietrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.